Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 03 Lipiec 2020 11:43

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Dół
1KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
2GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
3SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
4MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
5NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
6KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
7CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
8NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
9KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
10PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
11JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
12ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII0000-00-00
13BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
14PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
15STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
16DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
17KORNAS KacperIII0000-00-00
18STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
19KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
20SOŁTAN MartaIII0000-00-00
21JASEK JanToruńIII0000-00-00
22HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
23JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
24SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
25SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
26WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
27LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
28JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
29JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
30JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
31PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
32SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
33BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
34NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
35MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
36PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
37WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
38MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
39ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
40GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
41KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
42OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
43JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
44ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
45GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
46ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
47SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
48GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
49ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
50PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
51KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
52CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
53CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
54BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
55ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
56BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
57SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
58FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII0000-00-00
59SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
60BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
61KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
62MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
63MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
64SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
65SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
66POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
67KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
68BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
69DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
70ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30

   [1]    

Wyszukiwarka