Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 05 Sierpnia 2021 09:19

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo DółKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
2MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
3KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
4SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
5ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
6KORNAS KacperIII0000-00-00
7STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
8JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
9NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
10MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
11GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
12MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
13NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
14CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
15PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
16JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
17JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
18KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
19LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
20WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
21SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
22SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
23JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
24HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
25JASEK JanToruńIII0000-00-00
26SOŁTAN MartaIII0000-00-00
27ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
28KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
29GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
30DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
31JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
32PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
33BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
34ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
35KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
36SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
37GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
38ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
39KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
40ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
41BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
42SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
43BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
44PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
45STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
46POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
47OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
48CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
49MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
50NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
51SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
52SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
53KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
54CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
55KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
56KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
57BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
58JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
59SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
60WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
61ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
62GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
63BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
64PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
65MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
66DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
67PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
68BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka