LP |
CRID |
|
Rejestracja |
Nazwa turnieju |
Miejsce |
Rozpoczęcie |
Zakończenie |
Tempo gry |
Sędzia główny |
Kom. |
Wyniki |
1 |
4949 |
100 |
2019-12-15 |
II Turniej Warcabowy Kochamy - Rozgrywamy |
Stary Dzików |
2019-10-02 |
2019-12-15 |
90' |
Elżbieta Goraj |
82 |
wyświetl |
2 |
4945 |
100 |
2019-12-14 |
XV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 6 |
Basznia Dolna |
2019-12-14 |
2019-12-14 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
3 |
4944 |
100 |
2019-12-14 |
XV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 8 |
Basznia Dolna |
2019-12-14 |
2019-12-14 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
4 |
4943 |
100 |
2019-12-15 |
28. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS |
Głaz |
2019-12-12 |
2019-12-15 |
90' |
Witold Bajkowski |
82 |
|
5 |
4942 |
100 |
2019-12-08 |
1. Integracyjny Memoriał im. Zdzisława Porochnickiego |
Częstochowa |
2019-12-05 |
2019-12-08 |
90' |
Robert Sobczyk |
82 |
wyświetl |
6 |
4941 |
100 |
2019-12-07 |
IV Runda Grand Prix Wrocławia - Młodzicy |
Wrocław |
2019-12-07 |
2019-12-07 |
15 + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
7 |
4940 |
100 |
2019-11-26 |
Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska |
Słupsk |
2019-11-21 |
2019-11-26 |
90' |
Anna Chylewska-Sroka |
82 |
wyświetl |
8 |
4932 |
100 |
2019-11-24 |
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wronki |
Wronki |
2019-11-24 |
2019-11-24 |
10' + 5'' |
Przemysław Maślona |
|
wyświetl |
9 |
4931 |
100 |
2019-11-16 |
XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego |
Wilkołaz Pierwszy |
2019-11-16 |
2019-11-16 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |
10 |
4930 |
100 |
2019-11-10 |
Ogólnopolski Turniej NiS o Puchar Podkarpacia |
Polańczyk |
2019-11-04 |
2019-11-10 |
90' |
Maria Gawaluch |
82 |
wyświetl |
11 |
4929 |
100 |
2019-10-27 |
IV Mistrzostwa Polski Niewidomych |
Duszniki-Zdrój |
2019-10-19 |
2019-10-27 |
120' |
Robert Sobczyk |
82 |
wyświetl |
12 |
4928 |
100 |
2019-10-13 |
Ogólnopolski Turniej - Mężczyźni |
Łuków |
2019-10-11 |
2019-10-13 |
45' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
13 |
4927 |
100 |
2019-10-13 |
Ogólnopolski Turniej - Kobiety |
Łuków |
2019-10-11 |
2019-10-13 |
45' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
14 |
4926 |
100 |
2019-10-19 |
V Mistrzostwa Kłodzka |
Kłodzko |
2019-10-19 |
2019-10-19 |
20' |
Stanisław Urbanek |
|
wyświetl |
15 |
4925 |
100 |
2019-10-06 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski - OPEN |
Wronki |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
15' + 5'' |
Wiletta Flisikowska |
|
wyświetl |
16 |
4924 |
100 |
2019-10-06 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Chłopców do lat 16 |
Wronki |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
15' + 5'' |
Wiletta Flisikowska |
|
wyświetl |
17 |
4923 |
100 |
2019-10-06 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dziewcząt do lat 16 |
Wronki |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
15' + 5'' |
Wiletta Flisikowska |
|
wyświetl |
18 |
4922 |
100 |
2019-10-06 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Chłopców do lat 10 |
Wronki |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
15' + 5'' |
Wiletta Flisikowska |
|
wyświetl |
19 |
4921 |
100 |
2019-10-06 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dziewcząt do lat 10 |
Wronki |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
15' + 5'' |
Wiletta Flisikowska |
|
wyświetl |
20 |
4920 |
100 |
2019-09-28 |
XIV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 6 |
Nowy Dzików |
2019-09-28 |
2019-09-28 |
20' |
Elżbieta Goraj |
|
wyświetl |
21 |
4919 |
100 |
2019-09-28 |
XIV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 8 |
Nowy Dzików |
2019-09-28 |
2019-09-28 |
20' |
Elżbieta Goraj |
|
wyświetl |
22 |
4918 |
100 |
2019-09-28 |
Wojewódzki Turniej Niesłyszących |
Łuków |
2019-09-28 |
2019-09-28 |
20' |
Łukasz Kosobudzki |
|
wyświetl |
23 |
4917 |
100 |
2019-10-10 |
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS |
Jastrzębia Góra |
2019-10-02 |
2019-10-10 |
120' |
Mirosław Grabski |
82 |
wyświetl |
24 |
4916 |
100 |
2019-10-13 |
44 Druzynowe Mistrzostwa Polski |
Marki |
2019-10-09 |
2019-10-13 |
80' + 1' |
Jan Chrząszcz |
82 |
wyświetl |
25 |
4915 |
100 |
2019-10-12 |
XXIV Druzynowe Mistrzostwa Polski w warcabach błyskawicznych |
Marki |
2019-10-12 |
2019-10-12 |
3' + 2'' |
Jan Chrząszcz |
|
wyświetl |
26 |
4914 |
100 |
2019-10-06 |
V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów w warcabach błyskawicznych |
Basznia Dolna |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
3' + 2'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
27 |
4913 |
100 |
2019-10-06 |
V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w warcabach błyskawicznych |
Basznia Dolna |
2019-10-06 |
2019-10-06 |
3' + 2'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
28 |
4912 |
100 |
2019-10-06 |
XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów |
Basznia Dolna |
2019-10-04 |
2019-10-06 |
90' |
Ewa Żuk |
82 |
wyświetl |
29 |
4911 |
100 |
2019-10-06 |
XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek |
Basznia Dolna |
2019-10-04 |
2019-10-06 |
90' |
Ewa Żuk |
82 |
wyświetl |
30 |
4910 |
100 |
2019-07-27 |
IV Turniej Warcabowy o ZŁOTY LIŚĆ DĘBU do lat 9 |
Stary Dzików |
2019-07-27 |
2019-07-27 |
20' |
Elżbieta Goraj |
|
wyświetl |
31 |
4909 |
100 |
2019-07-27 |
IV Turniej Warcabowy o ZŁOTY LIŚĆ DĘBU do lat 14 |
Stary Dzików |
2019-07-27 |
2019-07-27 |
20' |
Elżbieta Goraj |
|
wyświetl |
32 |
4908 |
100 |
2019-07-27 |
IV Turniej Warcabowy o ZŁOTY LIŚĆ DĘBU do lat 6 |
Stary Dzików |
2019-07-27 |
2019-07-27 |
20' |
Elżbieta Goraj |
|
wyświetl |
33 |
4907 |
100 |
2019-09-30 |
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS |
Władysławowo |
2019-09-22 |
2019-10-01 |
120' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
81 |
wyświetl |
34 |
4906 |
100 |
2019-09-20 |
Puchar Polski CROSS |
Łeba |
2019-09-12 |
2019-09-20 |
90' |
Robert Sobczyk |
81 |
wyświetl |
35 |
4905 |
100 |
2019-09-15 |
46. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda Frey |
Dąbki |
2019-09-12 |
2019-09-15 |
90' |
Magda Pawłowska |
|
|
36 |
4904 |
100 |
2019-09-16 |
Integracyjny Turniej Warcabowy KASZUBY 2019 |
Wdzydze |
2019-09-09 |
2019-09-16 |
90' |
Mirosław Grabski |
81 |
wyświetl |
37 |
4903 |
100 |
2019-09-16 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych |
Dźwirzyno |
2019-09-09 |
2019-09-16 |
90' |
Leon Miklosik |
81 |
wyświetl |
38 |
4902 |
100 |
2019-09-09 |
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących im. Ludwika Hutnera |
Krynica Morska |
2019-09-02 |
2019-09-09 |
90' |
Leon Miklosik |
81 |
wyświetl |
39 |
4901 |
100 |
2019-08-31 |
I Otwarte Mistrzostwa Sołectwa Kryniczno |
Kryniczno |
2019-08-31 |
2019-08-31 |
20' |
Robert Sobczyk |
|
wyświetl |
40 |
4900 |
100 |
2019-07-22 |
3. Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej |
Środa Śląska |
2019-07-19 |
2019-07-22 |
90' |
Robert Sobczyk |
81 |
wyświetl |
41 |
4899 |
100 |
2019-07-13 |
XVI Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka |
Kłodzko |
2019-07-13 |
2019-07-13 |
20' |
Stanisław Urbanek |
|
wyświetl |
42 |
4898 |
100 |
2019-07-13 |
Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK |
Ustka |
2019-07-07 |
2019-07-13 |
90' |
Anna Chylewska-Sroka |
81 |
wyświetl |
43 |
4897 |
100 |
2019-07-07 |
XLIII Mistrzostwa Polski Kobiet |
Rychlik |
2019-07-03 |
2019-07-07 |
80' + 1' |
Sebastian Knap |
81 |
wyświetl |
44 |
4896 |
100 |
2019-06-30 |
VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorki do lat 8 |
Słupno |
2019-06-29 |
2019-06-30 |
30' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
45 |
4895 |
100 |
2019-06-30 |
VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorki do lat 6 |
Słupno |
2019-06-29 |
2019-06-30 |
30' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
46 |
4894 |
100 |
2019-06-30 |
VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorzy do lat 8 |
Słupno |
2019-06-29 |
2019-06-30 |
30' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
47 |
4893 |
100 |
2019-06-30 |
VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorzy do lat 6 |
Słupno |
2019-06-29 |
2019-06-30 |
30' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
48 |
4892 |
100 |
2019-06-23 |
XI Międzynarodowy Turniej Warcabowy o Drzwi Gnieźnieńskie |
Gniezno |
2019-06-20 |
2019-06-23 |
90' |
Witold Bajkowski |
80 |
wyświetl |
49 |
4891 |
100 |
2019-06-15 |
III Turniej Warcabowy z okazji DNIA DZIECKA do lat 13 |
Stare Oleszyce |
2019-06-15 |
2019-06-15 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
50 |
4890 |
100 |
2019-06-15 |
III Turniej Warcabowy z okazji DNIA DZIECKA do lat 10 |
Stare Oleszyce |
2019-06-15 |
2019-06-15 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
51 |
4889 |
100 |
2019-06-15 |
III Turniej Warcabowy z okazji DNIA DZIECKA do lat 8 |
Stare Oleszyce |
2019-06-15 |
2019-06-15 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
52 |
4888 |
100 |
2019-06-15 |
X Runda Grand Prix Wrocławia 2018/2019 - Ekstraliga |
Wrocław |
2019-06-15 |
2019-06-15 |
15' + 5'' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
53 |
4887 |
100 |
2019-06-16 |
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych Słabowidzących |
Sielpia Wielka |
2019-06-09 |
2019-06-16 |
90' |
Jan Chrząszcz |
80 |
wyświetl |
54 |
4886 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
55 |
4885 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
56 |
4884 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
57 |
4883 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
58 |
4882 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
59 |
4881 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
60 |
4880 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
61 |
4879 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
62 |
4878 |
100 |
2019-06-09 |
XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 |
Dąbki |
2019-06-05 |
2019-06-09 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
80 |
wyświetl |
63 |
4877 |
100 |
2019-06-11 |
XXIII Mistrzostwa Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSS |
Sękocin |
2019-06-02 |
2019-06-11 |
120' |
Mirosław Grabski |
80 |
wyświetl |
64 |
4876 |
100 |
2019-06-11 |
XXIII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS |
Sękocin |
2019-06-02 |
2019-06-11 |
120' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
80 |
wyświetl |
65 |
4875 |
100 |
2019-06-02 |
VI Ogólnopolski Turniej Juniorek do lat 10 o Puchar Tatr |
Biały Dunajec |
2019-06-01 |
2019-06-02 |
20' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
66 |
4874 |
100 |
2019-06-02 |
VI Ogólnopolski Turniej Juniorów do lat 8 o Puchar Tatr |
Biały Dunajec |
2019-06-01 |
2019-06-02 |
20' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
67 |
4873 |
100 |
2019-06-02 |
VI Ogólnopolski Turniej Juniorek do lat 8 o Puchar Tatr |
Biały Dunajec |
2019-06-01 |
2019-06-02 |
20' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
68 |
4866 |
100 |
2019-05-24 |
XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych |
Basznia Dolna |
2019-05-24 |
2019-05-24 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
69 |
4865 |
100 |
2019-05-24 |
XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych do lat 9 |
Basznia Dolna |
2019-05-24 |
2019-05-24 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
70 |
4864 |
100 |
2019-05-26 |
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących |
Wilkasy |
2019-05-19 |
2019-05-26 |
90' |
Leon Miklosik |
80 |
wyświetl |
71 |
4859 |
100 |
2019-05-12 |
Finał XVII Podkarpackiej Indywidualnej Ligi Warcabowej - do lat 8 |
Oleszyce |
2019-05-11 |
2019-05-12 |
90' |
Ewa Żuk |
80 |
wyświetl |
72 |
4858 |
100 |
2019-05-12 |
Finał XVII Podkarpackiej Indywidualnej Ligi Warcabowej - OPEN |
Oleszyce |
2019-05-11 |
2019-05-12 |
90' |
Ewa Żuk |
80 |
wyświetl |
73 |
4854 |
100 |
2019-05-12 |
XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych |
Lututów |
2019-05-09 |
2019-05-12 |
90' |
ir Leszek Łysakowski |
80 |
wyświetl |
74 |
4853 |
100 |
2019-05-08 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i Słabowidzących |
Ustka |
2019-05-01 |
2019-05-08 |
90' |
Anna Chylewska-Sroka |
80 |
wyświetl |
75 |
4852 |
100 |
2019-05-05 |
XVI Puchar Ziemi Lubelskiej |
Świdnik |
2019-04-29 |
2019-05-05 |
90' |
Konrad Bieżyca |
80 |
wyświetl |
76 |
4851 |
100 |
2019-05-04 |
Finał XLIII Indywidualnych Mistrzostw Polski |
Mińsk Mazowiecki |
2019-04-28 |
2019-05-04 |
80' + 1' |
Sylwester Flisikowski |
80 |
wyświetl |
77 |
4848 |
100 |
2019-04-06 |
III Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 13 |
Mińsk Mazowiecki |
2019-04-06 |
2019-04-06 |
20' |
Jakub Stacewicz |
|
wyświetl |
78 |
4847 |
100 |
2019-04-06 |
III Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 10 |
Mińsk Mazowiecki |
2019-04-06 |
2019-04-06 |
20' |
Jakub Stacewicz |
|
wyświetl |
79 |
4846 |
100 |
2019-04-06 |
III Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 8 |
Mińsk Mazowiecki |
2019-04-06 |
2019-04-06 |
20' |
Jakub Stacewicz |
|
wyświetl |
80 |
4845 |
100 |
2019-04-07 |
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 do lat 8 - eliminacje |
Basznia Dolna |
2019-04-07 |
2019-04-07 |
30' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
81 |
4844 |
100 |
2019-04-07 |
XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 OPEN - eliminacje |
Basznia Dolna |
2019-04-07 |
2019-04-07 |
30' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
82 |
4815 |
100 |
2019-04-04 |
Półfinał Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CROSS |
Krynica-Zdrój |
2019-03-27 |
2019-04-04 |
90' |
Jan Chrząszcz |
80 |
wyświetl |
83 |
4812 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
84 |
4811 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
85 |
4810 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
86 |
4809 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
87 |
4808 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
88 |
4807 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
89 |
4806 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
90 |
4805 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
91 |
4804 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
92 |
4803 |
100 |
2019-03-16 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w warcabach błyskawicznych |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
3' + 2'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
93 |
4802 |
100 |
2019-03-26 |
Turniej klasyfikacyjny Niewidomych i Słabowidzących Kobiet |
Wdzydze |
2019-03-18 |
2019-03-26 |
90' |
Mirosław Grabski |
79 |
wyświetl |
94 |
4801 |
100 |
2019-03-09 |
V Festiwal Dla Myślących |
Warszawa |
2019-03-09 |
2019-03-09 |
20' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
95 |
4800 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
96 |
4799 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
97 |
4798 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
98 |
4797 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
99 |
4796 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
100 |
4795 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
101 |
4794 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
102 |
4793 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
103 |
4792 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w warcabach aktywnych |
Szklarska Poręba |
2019-03-21 |
2019-03-21 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
104 |
4791 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
105 |
4790 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
106 |
4789 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
107 |
4788 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
108 |
4787 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
109 |
4786 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
110 |
4785 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
111 |
4784 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
112 |
4783 |
100 |
2019-03-21 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 |
Szklarska Poręba |
2019-03-16 |
2019-03-21 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
79 |
wyświetl |
113 |
4782 |
100 |
2019-02-03 |
II Otwarte GP Wielkopolski do lat 15 |
Rychlik |
2019-02-03 |
2019-02-03 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
114 |
4781 |
100 |
2019-02-03 |
II Otwarte GP Wielkopolski do lat 8 |
Rychlik |
2019-02-03 |
2019-02-03 |
15' + 5'' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
115 |
4780 |
100 |
2019-03-16 |
Powiatowy Turniej - Szkoła Podstawowa |
Urzędów |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |
116 |
4779 |
100 |
2019-03-16 |
Powiatowy Turniej |
Urzędów |
2019-03-16 |
2019-03-16 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |
117 |
4778 |
100 |
2019-03-03 |
Półfinał XLIII Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa B |
Głaz |
2019-02-28 |
2019-03-03 |
80' + 1' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
79 |
wyświetl |
118 |
4777 |
100 |
2019-03-03 |
Półfinał XLIII Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa A |
Głaz |
2019-02-28 |
2019-03-03 |
80' + 1' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
79 |
wyświetl |
119 |
4776 |
100 |
2019-03-02 |
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/3 Finał B |
Wilkołaz |
2019-03-02 |
2019-03-02 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |
120 |
4775 |
100 |
2019-03-02 |
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/3 Finał A |
Wilkołaz |
2019-03-02 |
2019-03-02 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |
121 |
4770 |
100 |
2019-02-24 |
III Turniej Warcabowy o Złoty Kielich |
Częstochowa |
2019-02-21 |
2019-02-24 |
90' |
Robert Sobczyk |
79 |
wyświetl |
122 |
4769 |
100 |
2019-02-23 |
II Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 8 |
Słupno |
2019-02-23 |
2019-02-23 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
123 |
4768 |
100 |
2019-02-23 |
II Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 10 |
Słupno |
2019-02-23 |
2019-02-23 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
124 |
4767 |
100 |
2019-02-23 |
II Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 13 |
Słupno |
2019-02-23 |
2019-02-23 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
125 |
4766 |
100 |
2019-02-23 |
II Turniej GP Mazowsza 2019 OPEN |
Słupno |
2019-02-23 |
2019-02-23 |
15' + 5'' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
126 |
4765 |
100 |
2019-02-16 |
II Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE OPEN |
Stare Sioło |
2019-02-16 |
2019-02-16 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
127 |
4764 |
100 |
2019-02-16 |
II Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE do lat 10 |
Stare Sioło |
2019-02-16 |
2019-02-16 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
128 |
4763 |
100 |
2019-02-16 |
II Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE do lat 8 |
Stare Sioło |
2019-02-16 |
2019-02-16 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
129 |
4762 |
100 |
2019-02-03 |
XXXVII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach błyskawicznych |
Szubin |
2019-02-03 |
2019-02-03 |
3' + 2'' |
Dariusz Trafny |
|
wyświetl |
130 |
4761 |
100 |
2019-02-03 |
XXXVII Mistrzostwa Polski w warcabach błyskawicznych |
Szubin |
2019-02-03 |
2019-02-03 |
3' + 2'' |
Dariusz Trafny |
|
wyświetl |
131 |
4760 |
100 |
2019-02-02 |
XVIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych |
Szubin |
2019-02-02 |
2019-02-02 |
15' + 5'' |
Dariusz Trafny |
|
wyświetl |
132 |
4759 |
100 |
2019-02-02 |
XVIII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach aktywnych |
Szubin |
2019-02-02 |
2019-02-02 |
15' + 5'' |
Dariusz Trafny |
|
wyświetl |
133 |
4758 |
100 |
2019-02-02 |
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/3 |
Wilkołaz |
2019-02-02 |
2019-02-02 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |
134 |
4757 |
100 |
2019-01-26 |
II Turniej Grand Prix Janikowo |
Janikowo |
2019-01-26 |
2019-01-26 |
20' |
Rafał Chrząszcz |
|
wyświetl |
135 |
4752 |
100 |
2019-01-05 |
XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 1/3 |
Wilkołaz |
2019-01-05 |
2019-01-05 |
20' |
Konrad Bieżyca |
|
wyświetl |