Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 06 Grudzień 2019 00:06

Turnieje PZWarc

Turnieje PZWarc

Typ warcabów:   Rok:  


Turnieje zatwierdzone przez Komisję Techniczną PZWarc

LP CRID   Rejestracja Nazwa turnieju Miejsce Rozpoczęcie Zakończenie Tempo gry Sędzia główny Kom. Wyniki
1 4931 100 2019-11-16 XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego Wilkołaz Pierwszy 2019-11-16 2019-11-16 20' Konrad Bieżyca wyświetl
2 4930 100 2019-11-10 Ogólnopolski Turniej NiS o Puchar Podkarpacia Polańczyk 2019-11-04 2019-11-10 90' Maria Gawaluch wyświetl
3 4929 100 2019-10-27 IV Mistrzostwa Polski Niewidomych Duszniki-Zdrój 2019-10-19 2019-10-27 120' Robert Sobczyk wyświetl
4 4928 100 2019-10-13 Ogólnopolski Turniej - Mężczyźni Łuków 2019-10-11 2019-10-13 45' Michał Suchecki wyświetl
5 4927 100 2019-10-13 Ogólnopolski Turniej - Kobiety Łuków 2019-10-11 2019-10-13 45' Michał Suchecki wyświetl
6 4926 100 2019-10-19 V Mistrzostwa Kłodzka Kłodzko 2019-10-19 2019-10-19 20' Stanisław Urbanek wyświetl
7 4925 100 2019-10-06 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski - OPEN Wronki 2019-10-06 2019-10-06 15' + 5'' Wiletta Flisikowska wyświetl
8 4924 100 2019-10-06 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Chłopców do lat 16 Wronki 2019-10-06 2019-10-06 15' + 5'' Wiletta Flisikowska wyświetl
9 4923 100 2019-10-06 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dziewcząt do lat 16 Wronki 2019-10-06 2019-10-06 15' + 5'' Wiletta Flisikowska wyświetl
10 4922 100 2019-10-06 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Chłopców do lat 10 Wronki 2019-10-06 2019-10-06 15' + 5'' Wiletta Flisikowska wyświetl
11 4921 100 2019-10-06 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dziewcząt do lat 10 Wronki 2019-10-06 2019-10-06 15' + 5'' Wiletta Flisikowska wyświetl
12 4920 100 2019-09-28 XIV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 6 Nowy Dzików 2019-09-28 2019-09-28 20' Elżbieta Goraj wyświetl
13 4919 100 2019-09-28 XIV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 8 Nowy Dzików 2019-09-28 2019-09-28 20' Elżbieta Goraj wyświetl
14 4918 100 2019-09-28 Wojewódzki Turniej Niesłyszących Łuków 2019-09-28 2019-09-28 20' Łukasz Kosobudzki wyświetl
15 4917 100 2019-10-10 VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS Jastrzębia Góra 2019-10-02 2019-10-10 120' Mirosław Grabski wyświetl
16 4916 100 2019-10-13 44 Druzynowe Mistrzostwa Polski Marki 2019-10-09 2019-10-13 80' + 1' Jan Chrząszcz wyświetl
17 4915 100 2019-10-12 XXIV Druzynowe Mistrzostwa Polski w warcabach błyskawicznych Marki 2019-10-12 2019-10-12 3' + 2'' Jan Chrząszcz wyświetl
18 4914 100 2019-10-06 V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów w warcabach błyskawicznych Basznia Dolna 2019-10-06 2019-10-06 3' + 2'' Ewa Żuk wyświetl
19 4913 100 2019-10-06 V Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w warcabach błyskawicznych Basznia Dolna 2019-10-06 2019-10-06 3' + 2'' Ewa Żuk wyświetl
20 4912 100 2019-10-06 XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów Basznia Dolna 2019-10-04 2019-10-06 90' Ewa Żuk wyświetl
21 4911 100 2019-10-06 XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek Basznia Dolna 2019-10-04 2019-10-06 90' Ewa Żuk wyświetl
22 4910 100 2019-07-27 IV Turniej Warcabowy o ZŁOTY LIŚĆ DĘBU do lat 9 Stary Dzików 2019-07-27 2019-07-27 20' Elżbieta Goraj wyświetl
23 4909 100 2019-07-27 IV Turniej Warcabowy o ZŁOTY LIŚĆ DĘBU do lat 14 Stary Dzików 2019-07-27 2019-07-27 20' Elżbieta Goraj wyświetl
24 4908 100 2019-07-27 IV Turniej Warcabowy o ZŁOTY LIŚĆ DĘBU do lat 6 Stary Dzików 2019-07-27 2019-07-27 20' Elżbieta Goraj wyświetl
25 4907 100 2019-09-30 XX Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS Władysławowo 2019-09-22 2019-10-01 120' Arkadiusz Biadasiewicz 81 wyświetl
26 4906 100 2019-09-20 Puchar Polski CROSS Łeba 2019-09-12 2019-09-20 90' Robert Sobczyk 81 wyświetl
27 4905 100 2019-09-15 46. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda Frey Dąbki 2019-09-12 2019-09-15 90' Magda Pawłowska 81 wyświetl
28 4904 100 2019-09-16 Integracyjny Turniej Warcabowy KASZUBY 2019 Wdzydze 2019-09-09 2019-09-16 90' Mirosław Grabski 81 wyświetl
29 4903 100 2019-09-16 Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych Dźwirzyno 2019-09-09 2019-09-16 90' Leon Miklosik 81 wyświetl
30 4902 100 2019-09-09 Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących im. Ludwika Hutnera Krynica Morska 2019-09-02 2019-09-09 90' Leon Miklosik 81 wyświetl
31 4901 100 2019-08-31 I Otwarte Mistrzostwa Sołectwa Kryniczno Kryniczno 2019-08-31 2019-08-31 20' Robert Sobczyk wyświetl
32 4900 100 2019-07-22 3. Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Środa Śląska 2019-07-19 2019-07-22 90' Robert Sobczyk 81 wyświetl
33 4899 100 2019-07-13 XVI Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka Kłodzko 2019-07-13 2019-07-13 20' Stanisław Urbanek wyświetl
34 4898 100 2019-07-13 Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK Ustka 2019-07-07 2019-07-13 90' Anna Chylewska-Sroka 81 wyświetl
35 4897 100 2019-07-07 XLIII Mistrzostwa Polski Kobiet Rychlik 2019-07-03 2019-07-07 80' + 1' Sebastian Knap 81 wyświetl
36 4896 100 2019-06-30 VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorki do lat 8 Słupno 2019-06-29 2019-06-30 30' Witold Bajkowski wyświetl
37 4895 100 2019-06-30 VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorki do lat 6 Słupno 2019-06-29 2019-06-30 30' Witold Bajkowski wyświetl
38 4894 100 2019-06-30 VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorzy do lat 8 Słupno 2019-06-29 2019-06-30 30' Witold Bajkowski wyświetl
39 4893 100 2019-06-30 VI Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorzy do lat 6 Słupno 2019-06-29 2019-06-30 30' Witold Bajkowski wyświetl
40 4892 100 2019-06-23 XI Międzynarodowy Turniej Warcabowy o Drzwi Gnieźnieńskie Gniezno 2019-06-20 2019-06-23 90' Witold Bajkowski 80 wyświetl
41 4891 100 2019-06-15 III Turniej Warcabowy z okazji DNIA DZIECKA do lat 13 Stare Oleszyce 2019-06-15 2019-06-15 20' Ewa Żuk wyświetl
42 4890 100 2019-06-15 III Turniej Warcabowy z okazji DNIA DZIECKA do lat 10 Stare Oleszyce 2019-06-15 2019-06-15 20' Ewa Żuk wyświetl
43 4889 100 2019-06-15 III Turniej Warcabowy z okazji DNIA DZIECKA do lat 8 Stare Oleszyce 2019-06-15 2019-06-15 20' Ewa Żuk wyświetl
44 4888 100 2019-06-15 X Runda Grand Prix Wrocławia 2018/2019 - Ekstraliga Wrocław 2019-06-15 2019-06-15 15' + 5'' Witold Bajkowski wyświetl
45 4887 100 2019-06-16 Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych Słabowidzących Sielpia Wielka 2019-06-09 2019-06-16 90' Jan Chrząszcz 80 wyświetl
46 4886 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
47 4885 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
48 4884 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
49 4883 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
50 4882 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
51 4881 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
52 4880 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
53 4879 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
54 4878 100 2019-06-09 XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8 Dąbki 2019-06-05 2019-06-09 90' fr Magda Pawłowska 80 wyświetl
55 4877 100 2019-06-11 XXIII Mistrzostwa Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSS Sękocin 2019-06-02 2019-06-11 120' Mirosław Grabski 80 wyświetl
56 4876 100 2019-06-11 XXIII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS Sękocin 2019-06-02 2019-06-11 120' Arkadiusz Biadasiewicz 80 wyświetl
57 4875 100 2019-06-02 VI Ogólnopolski Turniej Juniorek do lat 10 o Puchar Tatr Biały Dunajec 2019-06-01 2019-06-02 20' Witold Bajkowski wyświetl
58 4874 100 2019-06-02 VI Ogólnopolski Turniej Juniorów do lat 8 o Puchar Tatr Biały Dunajec 2019-06-01 2019-06-02 20' Witold Bajkowski wyświetl
59 4873 100 2019-06-02 VI Ogólnopolski Turniej Juniorek do lat 8 o Puchar Tatr Biały Dunajec 2019-06-01 2019-06-02 20' Witold Bajkowski wyświetl
60 4866 100 2019-05-24 XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych Basznia Dolna 2019-05-24 2019-05-24 20' Ewa Żuk wyświetl
61 4865 100 2019-05-24 XVIII Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych do lat 9 Basznia Dolna 2019-05-24 2019-05-24 20' Ewa Żuk wyświetl
62 4864 100 2019-05-26 Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących Wilkasy 2019-05-19 2019-05-26 90' Leon Miklosik 80 wyświetl
63 4859 100 2019-05-12 Finał XVII Podkarpackiej Indywidualnej Ligi Warcabowej - do lat 8 Oleszyce 2019-05-11 2019-05-12 90' Ewa Żuk 80 wyświetl
64 4858 100 2019-05-12 Finał XVII Podkarpackiej Indywidualnej Ligi Warcabowej - OPEN Oleszyce 2019-05-11 2019-05-12 90' Ewa Żuk 80 wyświetl
65 4854 100 2019-05-12 XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych Lututów 2019-05-09 2019-05-12 90' ir Leszek Łysakowski 80 wyświetl
66 4853 100 2019-05-08 Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niewidomych i Słabowidzących Ustka 2019-05-01 2019-05-08 90' Anna Chylewska-Sroka 80 wyświetl
67 4852 100 2019-05-05 XVI Puchar Ziemi Lubelskiej Świdnik 2019-04-29 2019-05-05 90' Konrad Bieżyca 80 wyświetl
68 4851 100 2019-05-04 Finał XLIII Indywidualnych Mistrzostw Polski Mińsk Mazowiecki 2019-04-28 2019-05-04 80' + 1' Sylwester Flisikowski 80 wyświetl
69 4848 100 2019-04-06 III Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 13 Mińsk Mazowiecki 2019-04-06 2019-04-06 20' Jakub Stacewicz wyświetl
70 4847 100 2019-04-06 III Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 10 Mińsk Mazowiecki 2019-04-06 2019-04-06 20' Jakub Stacewicz wyświetl
71 4846 100 2019-04-06 III Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 8 Mińsk Mazowiecki 2019-04-06 2019-04-06 20' Jakub Stacewicz wyświetl
72 4845 100 2019-04-07 XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 do lat 8 - eliminacje Basznia Dolna 2019-04-07 2019-04-07 30' Ewa Żuk wyświetl
73 4844 100 2019-04-07 XVII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2019 OPEN - eliminacje Basznia Dolna 2019-04-07 2019-04-07 30' Ewa Żuk wyświetl
74 4815 100 2019-04-04 Półfinał Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CROSS Krynica-Zdrój 2019-03-27 2019-04-04 90' Jan Chrząszcz 80 wyświetl
75 4812 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
76 4811 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
77 4810 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
78 4809 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
79 4808 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
80 4807 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
81 4806 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
82 4805 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
83 4804 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
84 4803 100 2019-03-16 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w warcabach błyskawicznych Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-16 3' + 2'' Sylwester Flisikowski wyświetl
85 4802 100 2019-03-26 Turniej klasyfikacyjny Niewidomych i Słabowidzących Kobiet Wdzydze 2019-03-18 2019-03-26 90' Mirosław Grabski 79 wyświetl
86 4801 100 2019-03-09 V Festiwal Dla Myślących Warszawa 2019-03-09 2019-03-09 20' fr Bartosz Socha wyświetl
87 4800 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
88 4799 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
89 4798 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
90 4797 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
91 4796 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
92 4795 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
93 4794 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
94 4793 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
95 4792 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w warcabach aktywnych Szklarska Poręba 2019-03-21 2019-03-21 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
96 4791 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
97 4790 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
98 4789 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
99 4788 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
100 4787 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
101 4786 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
102 4785 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
103 4784 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
104 4783 100 2019-03-21 XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 Szklarska Poręba 2019-03-16 2019-03-21 90' Sylwester Flisikowski 79 wyświetl
105 4782 100 2019-02-03 II Otwarte GP Wielkopolski do lat 15 Rychlik 2019-02-03 2019-02-03 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
106 4781 100 2019-02-03 II Otwarte GP Wielkopolski do lat 8 Rychlik 2019-02-03 2019-02-03 15' + 5'' Sylwester Flisikowski wyświetl
107 4780 100 2019-03-16 Powiatowy Turniej - Szkoła Podstawowa Urzędów 2019-03-16 2019-03-16 20' Konrad Bieżyca wyświetl
108 4779 100 2019-03-16 Powiatowy Turniej Urzędów 2019-03-16 2019-03-16 20' Konrad Bieżyca wyświetl
109 4778 100 2019-03-03 Półfinał XLIII Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa B Głaz 2019-02-28 2019-03-03 80' + 1' Arkadiusz Biadasiewicz 79 wyświetl
110 4777 100 2019-03-03 Półfinał XLIII Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa A Głaz 2019-02-28 2019-03-03 80' + 1' Arkadiusz Biadasiewicz 79 wyświetl
111 4776 100 2019-03-02 XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/3 Finał B Wilkołaz 2019-03-02 2019-03-02 20' Konrad Bieżyca wyświetl
112 4775 100 2019-03-02 XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/3 Finał A Wilkołaz 2019-03-02 2019-03-02 20' Konrad Bieżyca wyświetl
113 4770 100 2019-02-24 III Turniej Warcabowy o Złoty Kielich Częstochowa 2019-02-21 2019-02-24 90' Robert Sobczyk 79 wyświetl
114 4769 100 2019-02-23 II Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 8 Słupno 2019-02-23 2019-02-23 20' Edyta Suchecka wyświetl
115 4768 100 2019-02-23 II Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 10 Słupno 2019-02-23 2019-02-23 20' Edyta Suchecka wyświetl
116 4767 100 2019-02-23 II Turniej GP Mazowsza 2019 do lat 13 Słupno 2019-02-23 2019-02-23 20' Edyta Suchecka wyświetl
117 4766 100 2019-02-23 II Turniej GP Mazowsza 2019 OPEN Słupno 2019-02-23 2019-02-23 15' + 5'' Edyta Suchecka wyświetl
118 4765 100 2019-02-16 II Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE OPEN Stare Sioło 2019-02-16 2019-02-16 20' Ewa Żuk wyświetl
119 4764 100 2019-02-16 II Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE do lat 10 Stare Sioło 2019-02-16 2019-02-16 20' Ewa Żuk wyświetl
120 4763 100 2019-02-16 II Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE do lat 8 Stare Sioło 2019-02-16 2019-02-16 20' Ewa Żuk wyświetl
121 4762 100 2019-02-03 XXXVII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach błyskawicznych Szubin 2019-02-03 2019-02-03 3' + 2'' Dariusz Trafny wyświetl
122 4761 100 2019-02-03 XXXVII Mistrzostwa Polski w warcabach błyskawicznych Szubin 2019-02-03 2019-02-03 3' + 2'' Dariusz Trafny wyświetl
123 4760 100 2019-02-02 XVIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych Szubin 2019-02-02 2019-02-02 15' + 5'' Dariusz Trafny wyświetl
124 4759 100 2019-02-02 XVIII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach aktywnych Szubin 2019-02-02 2019-02-02 15' + 5'' Dariusz Trafny wyświetl
125 4758 100 2019-02-02 XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/3 Wilkołaz 2019-02-02 2019-02-02 20' Konrad Bieżyca wyświetl
126 4757 100 2019-01-26 II Turniej Grand Prix Janikowo Janikowo 2019-01-26 2019-01-26 20' Rafał Chrząszcz wyświetl
127 4752 100 2019-01-05 XV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 1/3 Wilkołaz 2019-01-05 2019-01-05 20' Konrad Bieżyca wyświetl



Wyszukiwarka