Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 07 Czerwiec 2020 04:22

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Dół
10089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
20088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
30079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
40077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
50078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
60090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
70014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
80030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
90045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
100044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
110031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
120046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
130048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
140057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
150054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
160051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
170049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
180059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
190040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
200033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
210035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
220019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
230070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
240071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
250086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
260082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
270083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
280068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
290032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
300081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
310087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
320064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
330072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
340092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
350028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
360085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
370063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
380010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
390016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
400100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
410099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
420039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
430107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
440060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
450075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
460095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
470097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
480112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
490110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
500111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
510056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
520052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
530109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
540114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
550080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
560004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
570018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
580017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
590069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
600102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03
610117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
620038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
630024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
640029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
650002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
660121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
670108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
680074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
690062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
700058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
710118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
720061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
730124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
740022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
750125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
760116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
770027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
780013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
790094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
800073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
810115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
820101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
830003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
840084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
850127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
860098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
870122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
880042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
890076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
900041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
910091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
920106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
930036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
940123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
950026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
960034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
970050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
980001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
990043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
1000053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
1010005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
1020067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
1030119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
1040025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
1050096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
1060103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
1070104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
1080105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
1090126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
1100006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
1110009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
1120047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
1130008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
1140113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
1150012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
1160011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
1170093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
1180065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
1190066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
1200021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
1210120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09

   [1]    

Wyszukiwarka