Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 28 Maj 2020 23:37

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2020-03-09
20065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2020-03-09
30066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2020-03-09
40021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2020-03-09
50120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2020-03-09
60012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2020-03-05
70011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2020-03-05
80113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2020-02-27
90008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2020-02-17
100047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2020-02-11
110006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
120009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
130126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
140025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
150096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
160103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
170104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
180105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
190067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
200119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
210005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
220053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
230043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
240026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
250034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
260050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
270001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
280036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
290123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
300106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
310091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
320041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
330122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
340042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
350076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
360098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
370127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
380084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
390003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
400101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
410115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
420073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
430013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
440094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
450027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
460116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
470125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
480022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
490124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
500061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
510118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
520058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
530062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
540074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
550108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
560002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
570121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
580029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
590024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
600038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
610117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
620102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03
630018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
640017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
650069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
660004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
670080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
680114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
690109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
700052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
710056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
720112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
730110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
740111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
750097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
760095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
770075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
780060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
790107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
800039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
810099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
820100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
830016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
840010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
850063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
860085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
870028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
880092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
890072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
900064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
910087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
920081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24
930032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
940068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
950083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
960082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
970086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
980071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
990070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
1000019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
1010035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
1020033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
1030040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
1040059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
1050048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
1060057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
1070054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
1080051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
1090049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
1100046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
1110031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
1120044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
1130045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
1140030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
1150014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
1160089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
1170088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
1180079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
1190077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
1200078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
1210090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka