Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 15 Sierpnia 2020 00:09

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska DółData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
2MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00
3PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
4ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
5POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
6KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
7BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
8PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
9NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
10PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
11STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
12GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
13SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
14MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
15NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
16KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
17CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
18KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
19KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
20JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
21ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII0000-00-00
22BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
23PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
24SOŁTAN MartaIII0000-00-00
25MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
26NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
27BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
28SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
29PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
30JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
31JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
32KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
33LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
34WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
35SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
36SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
37JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
38HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
39JASEK JanToruńIII0000-00-00
40ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
41CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
42SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
43ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
44ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
45JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
46OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
47KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
48GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
49ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
50MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
51WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
52GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
53DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
54DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
55SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
56SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
57BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
58MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
59KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
60BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
61SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
62FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII0000-00-00
63SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
64BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
65ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
66JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
67STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
68KORNAS KacperIII0000-00-00
69GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
70KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka