Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 18 Lipca 2024 00:49

Turnieje PZWarc

Wyświetl kluby Polskiego Związku Warcabowego

   [1]    

L.P.Licencja GóraSkrócona nazwa klubu GóraNazwa klubu GóraUlica GóraKod pocztowy GóraMiasto GóraOkręgowy Związek Góra
10059/2011WPKS Pionek WłocławekWłocławsko-Płocki Klub Sportowy PIONEKŁazienna 687-800Włocławek
20050/2009WKS MDK CzęstochowaWarcabowy Klub Sportowy przy Młodzieżowym Domu Kultury w CzęstochowieSpadzista 1342-200Częstochowa
30001/2007WKS Admirał PC Best SzczecinWarcabowy Klub Sportowy Admirał PC Bestul. Cukrowa 49/271-004Szczecin
40023/2007WKS 100 Gram WarszawaWarcabowy Klub Sportowy 100 GRAMSuwalska 6/6103-252Warszawa
50089/2023Warcaby z pasją FutoryStowarzyszenie Warcaby z pasją FutoryFutory 47a37-630OleszycePK
60087/2022UMKS Hetman Sobieski Gmina OławaUczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Hetman Sobieski Gmina OławaMłyńska 2455-200OławaDS
70051/2009UKS Zawisza MiłakowoUczniowski Klub Sportowy ZAWISZA przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w MiłakowieOlsztyńska 9A14-310Miłakowo
80041/2008UKS Wrzos WrzosowaUczniowski Klub Sportowy WRZOSSzkolna 442-263Wrzosowa
90085/2018UKS Wilki Nowy Dwór MazowieckiUczniowski Klub Sportowy Wilki Nowy Dwór Mazowieckiul. Dębowa 1305-100Nowy Dwór Mazowiecki
100088/2022UKS Szachowa Dwójka SzubinUczniowski Klub Sportowy SZACHOWA DWÓJKATysiąclecia 189-200SzubinKP
110027/2007UKS SW JezioranyUczniowski Klub Sportowy Jeziorany - Sekcja Warcabowa JezioranyMarii Konopnickiej 411-320Jeziorany
120016/2007UKS Struga MarkiUczniowski Klub Sportowy STRUGAWczasowa 505-270Marki
130038/2007UKS Roszada LipnoUczniowski Klub Sportowy ROSZADAPowstańców Wlkp. 764-111Lipno
140033/2007UKS Puma CieszanówUczniowski Klub Sportowy PUMAOś. Nowe Sioło 1537-611Cieszanów
150084/2018UKS Presto WłocławekUczniowski Klub Sportowy Presto Włocławekul. Wiejska 2987-800Włocławek
160021/2007UKS Pitagoras PęgówUczniowski Klub Sportowy PITAGORASGłówna 10155-120Pęgów
170082/2017UKS Orzeł Wielkie OczyUczniowski Klub Sportowy ORZEŁ w Wielkich Oczachul. Leśna 1337-627Wielkie Oczy
180032/2007UKS Meteor DachnówUczniowski Klub Sportowy METEORDachnów37-611Cieszanów
190004/2007UKS Lokator GnieznoUczniowski Klub Sportowy LOKATORBudowlanych 262-200Gniezno
200079/2015UKS Komorzanka KomorzeUczniowski Klub Sportowy KOMORZANKAKomorze Przybysławskie 1863-210Żerków
210067/2012UKS Błyskawica StaniewiceUczniowski Klub Sportowy BŁYSKAWICAStaniewice 6176-113Postomino
220015/2007ŚKKFSiTNiS KielceŚwiętokrzyski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących w KielcachKościuszki 2525-007Kielce
230090/2023SWKS Sowa BielawaSzachowo-Warcabowy Klub Sportowy SowaMiodowa 25B58-260BielawaDS
240081/2016SW Stowarzyszenia Pomóżmy Razem Stary DzikówSekcja Warcabowa Stowarzyszenia Pomóżmy Razem w Starym Dzikowieul. Tadeusza Kościuszki 337-632Stary Dzików
25SSWDK NiewiadówSekcja Szachowo-Warcabowa Domu Kultury w Niewiadowie97-225Niewiadów
260006/2007SRW RychlikStowarzyszenie Rozwoju WsiRychlik 1664-980Trzcianka
27SRiPDNiS Nadzieja KrakówStowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja KrakówTyniecka 630-319Kraków
280058/2011SNiS Syrenka WarszawaStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących SYRENKAul. Deotymy 4101-441Warszawa
290080/2016SNiS Kaszub WejherowoStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych KASZUBKazimierza Dziecielskiego 12/9784-200Wejherowo
300031/2007SM SOK Stokrotka ŚwiecieSpółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielczy Ośrodek Kultury STOKROTKABolesława Prusa 186-100Świecie
310077/2014SKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaStowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących JUTRZENKAAleja Pokoju 1242-207Częstochowa
320053/2010SIN Razem ŚwiecieStowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych RAZEMGałczyńskiego 3c/4886-105Świecie
330091/2023SGU Orzeł LubaczówStowarzyszenie Gier Umysłowych Orzeł LubaczówSłowackiego 937-600LubaczówPK
340072/2014SGU Czarni OleszyceStowarzyszenie Gier Umysłowych Czarni przy MGOK w OleszycachRynek 637-630Oleszyce
350034/2007RKKFSiTNiS RadomRadomski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących25 czerwca 7326-600Radom
360029/2007PTSS Sprawni Razem WarszawaPolskie Towarzystwo Społeczno - Sportowe SPRAWNI RAZEMBolecha 3401-419Warszawa
37Pogórze TarnówPogórze Tarnów33-100Tarnów
380013/2007PKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślPrzemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Slabowidzących PODKARPACIEBatorego 2237-700Przemyśl
390069/2012PKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczPomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących ŁUCZNICZKAul. Krasińskiego 3A85-008Bydgoszcz
400002/2007OKSTNiS Cross OpoleOpolski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących CROSSTelesfora 2/1645-339Opole
410078/2014OKS Warmia i Mazury OlsztynOlsztyński Klub Sportowy WARMIA i MAZURYul. Mickiewicza 17/310-508Olsztyn
420040/2007OKS Sokół WrocławOsiedlowy Klub Sportowy SOKÓŁKozanowska 4254-152Wrocław
430018/2007NKSTNiS Atut NysaNyski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących ATUTPrudnicka 848-304Nysa
440093/2023Never Give Up JarocinNever Give Up JarocinDr Jordana 2863-200JarocinWP
450083/2018MUKS Wieża Kórnicka KórnikMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy WIEŻA KÓRNICKA Kórnikul. Leśna 662-035Kórnik
460073/2014MUKS Libero Basznia DolnaMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIBERO w Baszni DolnejSzkolna 2437-621Basznia Dolna
470043/2008MUKS Feniks RóżańskoMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy FENIKSSP w Różańsku74-311Różańsko
480037/2007MLKS Krajna Sępólno KrajeńskieMiejski Ludowy Klub Sportowy KRAJNAChojnicka 1989-400Sępólno Krajeńskie
490028/2007MKSW Pat Miejska GórkaMłodzieżowy Klub Szachowo-Warcabowy PATPlac 700-lecia 263-910Miejska Górka
500042/2008MKSW Komandoria PoznańMiędzyszkolny Klub Szachowo-Warcabowy KOMANDORIA PoznańWarszawska 2561-113Poznań
510003/2007MKS Mazovia Mińsk MazowieckiMiejski Klub Sportowy MAZOVIASportowa 105-300Mińsk Mazowiecki
52MDK WitnicaMiejski Dom Kultury Witnica66-460Witnica
530074/2014MDK 1 BydgoszczMłodzieżowy Dom Kultury nr 1 w BydgoszczyBaczyńskiego 385-805Bydgoszcz
54MCK Skarżysko-KamiennaMiejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna26-110
550057/2011ŁKS Orlęta ŁukówŁukowski Klub Sportowy ORLĘTAul. Warszawska 1521-400Łuków
560017/2007LZS Senet JanikowoLudowy Zespół Sportowy SENETPrzemysłowa 688-160Janikowo
570009/2007LZS Kuźnica ŻelichowskaStowarzyszenie Ludowych Zespołów SportowychKuźnica Żelichowska 5464-763Kuźnica Żelichowska
580005/2007LZS Kociołki Sarbia-SarbkaLudowy Zespół Sportowy KOCIOŁKISarbka 1764-700Czarnków
590076/2014LUKS Zefir JanikowoLudowy Uczniowski Klub Sportowy ZEFIRGłówna 688-160Janikowo
600026/2007LUKS Orlik ReszelLudowy Uczniowski Klub Sportowy ORLIKMickiewicza 411-440Reszel
610068/2012LUKS Gry Logiczne WronkiLudowy Uczniowski Klub Sportowy GRY LOGICZNENowowiejska 3964-510Wronki
620008/2007LSWKS Złote Piony BielawaLudowy Szachowo-Warcabowy Klub Sportowy ZŁOTE PIONYSportowa 1058-260Bielawa
63LKSG Spartan LublinLubelski Klub Sportowy Głuchych SPARTANAleja Piłsudskiego 2220-011Lublin
640024/2007LKS Unia Horyniec-ZdrójLudowy Klub Sportowy UNIASobieskiego 437-620Horyniec-Zdrój
650036/2007LKS Olymp BłonieLudowy Klub Sportowy OLYMPLesznowska 15A05-870Błonie
660014/2007LKS Grom Złota Dama PoczesnaLudowy Klub Sportowy GROM ZŁOTA DAMAModrzewiowa 242-262Poczesna
670011/2007LKS Czarna Damka LututówLudowy Klub Sportowy CZARNA DAMKAWieruszowska 1798-360Lututów
680066/2012KSTNiS Komar Piekary ŚląskieKlub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących KOMAROświęcimska 7241-947Piekary Śląskie
690012/2007KSNiS Hetman LublinKlub Sportowy Niewidomych i Slabowidzących HETMANGlowackiego 3520-060Lublin
700049/2009KSNiS Cross JastrzębieKlub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących CROSSWrocławska 1-344-335Jastrzębie-Zdrój
710047/2009KSN Omega ŁódźKlub Sportowy Niewidomych OMEGATamka 1691-403Łódź
720025/2007KSiRNiS Tęcza PoznańKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących TĘCZAMickiewicza 2960-835Poznań
73KSiRNiS Pionek Bielsko-BiałaKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących PIONEKWyzwolenia 4543-300Bielsko-Biała
740052/2010KSG Hetman ŁukówKlub Sportowy Głuchych HETMANStodolna 20/4621-400Łuków
750056/2011KS Pętelka Działdowo SWSKlub Sportowy PĘTELKA Sekcja Warcabowo-SzachowaWładysława Jagiełły 3313-200Działdowo
760062/2011KS Jaćwing SuwałkiKlub Sportowy JAĆWINGul. Bukowa 1916-402Suwałki
770046/2008Kłodawska JedynkaStowarzyszenie KŁODAWSKA JEDYNKAKościelna 1562-650Kłodawa
780063/2011KKKFSiTNiS Lajkonik KrakówKrakowski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących LAJKONIKBandtkiego 1930-129Kraków
790019/2007Kieleckie Towarzystwo WarcaboweKieleckie Towarzystwo WarcabowePlanty 1625-502Kielce
800044/2008IKSKFiTNiS Morena IławaIławski Klub Sportu Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących MORENAObrońców Westerplatte 5/214-200Iława
810060/2011IKS Zryw SłupskIntegracyjny Klub Sportowy ZRYWSienkiewicza 876-200Słupsk
820065/2011IKS Victoria BiałystokIntegracyjny Klub Sportowy VICTORIAKraszewskiego 26/215-025Białystok
830086/2020IKS Debiut KielceIntegracyjny Klub Sportowy Debiut Kielceul. Wojska Polskiego 52/3.125-389Kielce
84Ikar LublinIkar Lublin20-407Lublin
850039/2007GZ LZS DarłowoGminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły SportoweDąbrowskiego 476-150Darłowo
860030/2007GLKS Tor LaskowiceGminny Ludowy Klub Sportowy TORMickiewicza 386-130Laskowice
870064/2011GKSONiS Jantar GdańskGdański Klub Sportowy Osób Niewidomych i Słabowidzących JANTARJesionowa 1080-261Gdańsk
880070/2012GKSN Kormoran GiżyckoGiżycki Klub Sportowy Niewidomych KORMORANAleja 1-go Maja 3011-500Giżycko
890010/2007GKS Diagram Mińsk MazowieckiGminny Klub Sportowy DIAGRAMChełmońskiego 1405-300Mińsk Mazowiecki
90EKS Elcross ElblągElbląski Klub Sportowy ELCROSSTrauguta 3882-300Elbląg
910092/2023DoSAN WałbrzychDolnośląskie Stowarzyszenie Aktywizacji Niepełnosprawnych WałbrzychWańkowicza 15/858-304WałbrzychDS
920061/2011DKKFSiTNiS Sudety KłodzkoDolnośląski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących SUDETYPlac Jagiełły 157-300Kłodzko
930045/2008CKM ŁódźCentrum Kultury Młodych ŁódźLokatorska 1393-021Łódź
940094/2024AW Senet JanikowoAkademia Warcabów Senet JanikowoGłówna 4088-160JanikowoKP

Wyszukiwarka