Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 19 Maj 2019 17:45

Turnieje PZWarc

Wyświetl kluby Polskiego Związku Warcabowego

   [1]    

L.P.Licencja DółSkrócona nazwa klubu GóraNazwa klubu GóraUlica GóraKod pocztowy GóraMiasto GóraOkręgowy Związek Góra
1SRiPDNiS Nadzieja KrakówStowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja KrakówTyniecka 630-319Kraków
2LKSG Spartan LublinLubelski Klub Sportowy Głuchych SPARTANAleja Piłsudskiego 2220-011Lublin
3Pogórze TarnówPogórze Tarnów33-100Tarnów
4EKS Elcross ElblągElbląski Klub Sportowy ELCROSSTrauguta 3882-300Elbląg
5Ikar LublinIkar Lublin20-407Lublin
6MDK WitnicaMiejski Dom Kultury Witnica66-460Witnica
7SSWDK NiewiadówSekcja Szachowo-Warcabowa Domu Kultury w Niewiadowie97-225Niewiadów
8MCK Skarżysko-KamiennaMiejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna26-110
9KSiRNiS Pionek Bielsko-BiałaKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących PIONEKWyzwolenia 4543-300Bielsko-Biała
100001/2007WKS Admirał Pcbest SzczecinWarcabowy Klub Sportowy Admirał Pcbestul. Cukrowa 49/271-004Szczecin
110002/2007OKSTNiS Cross OpoleOpolski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących CROSSPrudnicka 848-303Nysa
120003/2007MKS Mazovia Mińsk MazowieckiMiejski Klub Sportowy MAZOVIASportowa 105-300Mińsk Mazowiecki
130004/2007UKS Lokator GnieznoUczniowski Klub Sportowy LOKATORBudowlanych 262-200Gniezno
140005/2007LZS Kociołki Sarbia-SarbkaLudowy Zespół Sportowy KOCIOŁKISarbka 1764-700Czarnków
150006/2007LKS Zuch RychlikLudowy Klub Sportowy ZUCHRychlik 1664-980Trzcianka
160008/2007LSWKS Złote Piony BielawaLudowy Szachowo-Warcabowy Klub Sportowy ZŁOTE PIONYSportowa 1058-260Bielawa
170009/2007LZS Kuźnica ŻelichowskaStowarzyszenie Ludowych Zespołów SportowychKuźnica Żelichowska 5464-763Kuźnica Żelichowska
180010/2007GKS Diagram Mińsk MazowieckiGminny Klub Sportowy DIAGRAMChełmońskiego 1405-300Mińsk Mazowiecki
190011/2007LKS Czarna Damka LututówLudowy Klub Sportowy CZARNA DAMKAWieruszowska 1798-360Lututów
200012/2007KSNiS Hetman LublinKlub Sportowy Niewidomych i Slabowidzących HETMANGlowackiego 3520-060Lublin
210013/2007PKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślPrzemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Slabowidzących PODKARPACIEBatorego 2237-700Przemyśl
220014/2007LKS Grom Złota Dama PoczesnaLudowy Klub Sportowy GROM ZŁOTA DAMAModrzewiowa 242-262Poczesna
230015/2007ŚKKFSiTNiS KielceŚwiętokrzyski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących w KielcachKościuszki 2525-007Kielce
240016/2007UKS Struga MarkiUczniowski Klub Sportowy STRUGAWczasowa 505-270Marki
250017/2007LZS Senet JanikowoLudowy Zespół Sportowy SENETPrzemysłowa 688-160Janikowo
260018/2007NKSTNiS Atut NysaNyski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących ATUTPrudnicka 848-304Nysa
270019/2007Kieleckie Towarzystwo WarcaboweKieleckie Towarzystwo WarcabowePlanty 1625-502Kielce
280021/2007UKS Pitagoras PęgówUczniowski Klub Sportowy PITAGORASGłówna 10155-120Pęgów
290023/2007WKS 100 Gram WarszawaWarcabowy Klub Sportowy 100 GRAMSuwalska 6/6103-252Warszawa
300024/2007LKS Unia Horyniec-ZdrójLudowy Klub Sportowy UNIASobieskiego 437-620Horyniec-Zdrój
310025/2007KSiRNiS Tęcza PoznańKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących TĘCZAMickiewicza 2960-835Poznań
320026/2007LUKS Orlik ReszelLudowy Uczniowski Klub Sportowy ORLIKMickiewicza 411-440Reszel
330027/2007UKS SW JezioranyUczniowski Klub Sportowy Jeziorany - Sekcja Warcabowa JezioranyMarii Konopnickiej 411-320Jeziorany
340028/2007MKSW Pat Miejska GórkaMłodzieżowy Klub Szachowo-Warcabowy PATPlac 700-lecia 263-910Miejska Górka
350029/2007PTSS Sprawni Razem WarszawaPolskie Towarzystwo Społeczno - Sportowe SPRAWNI RAZEMBolecha 3401-419Warszawa
360030/2007GLKS Tor LaskowiceGminny Ludowy Klub Sportowy TORMickiewicza 386-130Laskowice
370031/2007SM SOK Stokrotka ŚwiecieSpółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielczy Ośrodek Kultury STOKROTKABolesława Prusa 186-100Świecie
380032/2007UKS Meteor DachnówUczniowski Klub Sportowy METEORDachnów37-611Cieszanów
390033/2007UKS Puma CieszanówUczniowski Klub Sportowy PUMAOś. Nowe Sioło 1537-611Cieszanów
400034/2007RKKFSiTNiS RadomRadomski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących25 czerwca 7326-600Radom
410036/2007LKS Olymp BłonieLudowy Klub Sportowy OLYMPLesznowska 15A05-870Błonie
420037/2007MLKS Krajna Sępólno KrajeńskieMiejski Ludowy Klub Sportowy KRAJNAChojnicka 1989-400Sępólno Krajeńskie
430038/2007UKS Roszada LipnoUczniowski Klub Sportowy ROSZADAPowstańców Wlkp. 764-111Lipno
440039/2007GZ LZS DarłowoGminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły SportoweDąbrowskiego 476-150Darłowo
450040/2007OKS Sokół WrocławOsiedlowy Klub Sportowy SOKÓŁKozanowska 4254-152Wrocław
460041/2008UKS Wrzos WrzosowaUczniowski Klub Sportowy WRZOSSzkolna 442-263Wrzosowa
470042/2008MKSW Komandoria PoznańMiędzyszkolny Klub Szachowo-Warcabowy KOMANDORIA PoznańWarszawska 2561-113Poznań
480043/2008MUKS Feniks RóżańskoMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy FENIKSSP w Różańsku74-311Różańsko
490044/2008IKSKFiTNiS Morena IławaIławski Klub Sportu Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących MORENAObrońców Westerplatte 5/214-200Iława
500045/2008CKM ŁódźCentrum Kultury Młodych ŁódźLokatorska 1393-021Łódź
510046/2008Kłodawska JedynkaStowarzyszenie KŁODAWSKA JEDYNKAKościelna 1562-650Kłodawa
520047/2009KSN Omega ŁódźKlub Sportowy Niewidomych OMEGATamka 1691-403Łódź
530049/2009KSNiS Cross JastrzębieKlub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących CROSSWrocławska 1-344-335Jastrzębie-Zdrój
540050/2009WKS MDK CzęstochowaWarcabowy Klub Sportowy przy Młodzieżowym Domu Kultury w CzęstochowieSpadzista 1342-200Częstochowa
550051/2009UKS Zawisza MiłakowoUczniowski Klub Sportowy ZAWISZA przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w MiłakowieOlsztyńska 9A14-310Miłakowo
560052/2010KSG Hetman ŁukówKlub Sportowy Głuchych HETMANStodolna 20/4621-400Łuków
570053/2010SIN Razem ŚwiecieStowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych RAZEMGałczyńskiego 3c/4886-105Świecie
580056/2011KS Pętelka Działdowo SWSKlub Sportowy PĘTELKA Sekcja Warcabowo-SzachowaWładysława Jagiełły 3313-200Działdowo
590057/2011ŁKS Orlęta ŁukówŁukowski Klub Sportowy ORLĘTAul. Warszawska 1521-400Łuków
600058/2011KSNiS Syrenka WarszawaKlub Sportowy Niewidomych i Slabowidzących SYRENKAJana Kazimierza 35/3701-248Warszawa
610059/2011WPKS Pionek WłocławekWłocławsko-Płocki Klub Sportowy PIONEKŁazienna 687-800Włocławek
620060/2011IKS Zryw SłupskIntegracyjny Klub Sportowy ZRYWSienkiewicza 876-200Słupsk
630061/2011DKKFSiTNiS Sudety KłodzkoDolnośląski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących SUDETYPlac Jagiełły 157-300Kłodzko
640062/2011KS Jaćwing SuwałkiKlub Sportowy JAĆWINGul. Pułaskiego 26A16-402Suwałki
650063/2011KKKFSiTNiS Lajkonik KrakówKrakowski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących LAJKONIKBandtkiego 1930-129Kraków
660064/2011GKSONiS Jantar GdańskGdański Klub Sportowy Osób Niewidomych i Słabowidzących JANTARJesionowa 1080-261Gdańsk
670065/2011IKS Victoria BiałystokIntegracyjny Klub Sportowy VICTORIAKraszewskiego 26/215-025Białystok
680066/2012KSTNiS Komar Piekary ŚląskieKlub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących KOMAROświęcimska 7241-947Piekary Śląskie
690067/2012UKS Błyskawica StaniewiceUczniowski Klub Sportowy BŁYSKAWICAStaniewice 6176-113Postomino
700068/2012LUKS Gry Logiczne WronkiLudowy Uczniowski Klub Sportowy GRY LOGICZNENowowiejska 3964-510Wronki
710069/2012PKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczPomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących ŁUCZNICZKAul. Krasińskiego 3A85-008Bydgoszcz
720070/2012GKSN Kormoran GiżyckoGiżycki Klub Sportowy Niewidomych KORMORANAleja 1-go Maja 3011-500Giżycko
730072/2014SGU Czarni OleszyceStowarzyszenie Gier Umysłowych Czarni przy MGOK w OleszycachRynek 637-630Oleszyce
740073/2014MUKS Libero Basznia DolnaMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIBERO w Baszni DolnejSzkolna 2437-621Basznia Dolna
750074/2014MDK 1 BydgoszczMłodzieżowy Dom Kultury nr 1 w BydgoszczyBaczyńskiego 385-805Bydgoszcz
760076/2014LUKS Zefir JanikowoLudowy Uczniowski Klub Sportowy ZEFIRGłówna 688-160Janikowo
770077/2014SKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaStowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących JUTRZENKAAleja Pokoju 1242-207Częstochowa
780078/2014OKS Warmia i Mazury OlsztynOlsztyński Klub Sportowy WARMIA i MAZURYul. Mickiewicza 17/310-508Olsztyn
790079/2015UKS Komorzanka KomorzeUczniowski Klub Sportowy KOMORZANKAKomorze Przybysławskie 1863-210Żerków
800080/2016SNiS Kaszub WejherowoStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych KASZUBKazimierza Dziecielskiego 12/9784-200WejherowoPO
810081/2016SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówSekcja Warcabowa Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM w Starym Dzikowieul. Tadeusza Kościuszki 337-632Stary DzikówPK
820082/2017UKS Orzeł Wielkie OczyUczniowski Klub Sportowy ORZEŁ w Wielkich Oczachul. Leśna 1337-627Wielkie OczyPK
830083/2018MUKS Wieża Kórnicka KórnikMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy WIEŻA KÓRNICKA Kórnikul. Leśna 662-035KórnikWP
840084/2018UKS Presto WłocławekUczniowski Klub Sportowy Presto Włocławekul. Wiejska 2987-800WłocławekKP
850085/2018UKS WILKI Nowy Dwór MazowieckiUczniowski Klub Sportowy WILKI Nowy Dwór Mazowieckiul. Dębowa 1305-100Nowy Dwór MazowieckiMA

Wyszukiwarka