Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 18 Lipca 2024 01:04

Turnieje PZWarc

Wyświetl kluby Polskiego Związku Warcabowego

   [1]    

L.P.Licencja GóraSkrócona nazwa klubu GóraNazwa klubu GóraUlica GóraKod pocztowy GóraMiasto DółOkręgowy Związek Góra
1MCK Skarżysko-KamiennaMiejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna26-110
20073/2014MUKS Libero Basznia DolnaMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIBERO w Baszni DolnejSzkolna 2437-621Basznia Dolna
30065/2011IKS Victoria BiałystokIntegracyjny Klub Sportowy VICTORIAKraszewskiego 26/215-025Białystok
40008/2007LSWKS Złote Piony BielawaLudowy Szachowo-Warcabowy Klub Sportowy ZŁOTE PIONYSportowa 1058-260Bielawa
50090/2023SWKS Sowa BielawaSzachowo-Warcabowy Klub Sportowy SowaMiodowa 25B58-260BielawaDS
6KSiRNiS Pionek Bielsko-BiałaKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących PIONEKWyzwolenia 4543-300Bielsko-Biała
70036/2007LKS Olymp BłonieLudowy Klub Sportowy OLYMPLesznowska 15A05-870Błonie
80074/2014MDK 1 BydgoszczMłodzieżowy Dom Kultury nr 1 w BydgoszczyBaczyńskiego 385-805Bydgoszcz
90069/2012PKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczPomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących ŁUCZNICZKAul. Krasińskiego 3A85-008Bydgoszcz
100032/2007UKS Meteor DachnówUczniowski Klub Sportowy METEORDachnów37-611Cieszanów
110033/2007UKS Puma CieszanówUczniowski Klub Sportowy PUMAOś. Nowe Sioło 1537-611Cieszanów
120005/2007LZS Kociołki Sarbia-SarbkaLudowy Zespół Sportowy KOCIOŁKISarbka 1764-700Czarnków
130050/2009WKS MDK CzęstochowaWarcabowy Klub Sportowy przy Młodzieżowym Domu Kultury w CzęstochowieSpadzista 1342-200Częstochowa
140077/2014SKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaStowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących JUTRZENKAAleja Pokoju 1242-207Częstochowa
150039/2007GZ LZS DarłowoGminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły SportoweDąbrowskiego 476-150Darłowo
160056/2011KS Pętelka Działdowo SWSKlub Sportowy PĘTELKA Sekcja Warcabowo-SzachowaWładysława Jagiełły 3313-200Działdowo
17EKS Elcross ElblągElbląski Klub Sportowy ELCROSSTrauguta 3882-300Elbląg
180064/2011GKSONiS Jantar GdańskGdański Klub Sportowy Osób Niewidomych i Słabowidzących JANTARJesionowa 1080-261Gdańsk
190070/2012GKSN Kormoran GiżyckoGiżycki Klub Sportowy Niewidomych KORMORANAleja 1-go Maja 3011-500Giżycko
200004/2007UKS Lokator GnieznoUczniowski Klub Sportowy LOKATORBudowlanych 262-200Gniezno
210024/2007LKS Unia Horyniec-ZdrójLudowy Klub Sportowy UNIASobieskiego 437-620Horyniec-Zdrój
220044/2008IKSKFiTNiS Morena IławaIławski Klub Sportu Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących MORENAObrońców Westerplatte 5/214-200Iława
230076/2014LUKS Zefir JanikowoLudowy Uczniowski Klub Sportowy ZEFIRGłówna 688-160Janikowo
240017/2007LZS Senet JanikowoLudowy Zespół Sportowy SENETPrzemysłowa 688-160Janikowo
250094/2024AW Senet JanikowoAkademia Warcabów Senet JanikowoGłówna 4088-160JanikowoKP
260093/2023Never Give Up JarocinNever Give Up JarocinDr Jordana 2863-200JarocinWP
270049/2009KSNiS Cross JastrzębieKlub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących CROSSWrocławska 1-344-335Jastrzębie-Zdrój
280027/2007UKS SW JezioranyUczniowski Klub Sportowy Jeziorany - Sekcja Warcabowa JezioranyMarii Konopnickiej 411-320Jeziorany
290086/2020IKS Debiut KielceIntegracyjny Klub Sportowy Debiut Kielceul. Wojska Polskiego 52/3.125-389Kielce
300015/2007ŚKKFSiTNiS KielceŚwiętokrzyski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących w KielcachKościuszki 2525-007Kielce
310019/2007Kieleckie Towarzystwo WarcaboweKieleckie Towarzystwo WarcabowePlanty 1625-502Kielce
320046/2008Kłodawska JedynkaStowarzyszenie KŁODAWSKA JEDYNKAKościelna 1562-650Kłodawa
330061/2011DKKFSiTNiS Sudety KłodzkoDolnośląski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących SUDETYPlac Jagiełły 157-300Kłodzko
340083/2018MUKS Wieża Kórnicka KórnikMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy WIEŻA KÓRNICKA Kórnikul. Leśna 662-035Kórnik
350063/2011KKKFSiTNiS Lajkonik KrakówKrakowski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących LAJKONIKBandtkiego 1930-129Kraków
36SRiPDNiS Nadzieja KrakówStowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja KrakówTyniecka 630-319Kraków
370009/2007LZS Kuźnica ŻelichowskaStowarzyszenie Ludowych Zespołów SportowychKuźnica Żelichowska 5464-763Kuźnica Żelichowska
380030/2007GLKS Tor LaskowiceGminny Ludowy Klub Sportowy TORMickiewicza 386-130Laskowice
390038/2007UKS Roszada LipnoUczniowski Klub Sportowy ROSZADAPowstańców Wlkp. 764-111Lipno
400091/2023SGU Orzeł LubaczówStowarzyszenie Gier Umysłowych Orzeł LubaczówSłowackiego 937-600LubaczówPK
41Ikar LublinIkar Lublin20-407Lublin
42LKSG Spartan LublinLubelski Klub Sportowy Głuchych SPARTANAleja Piłsudskiego 2220-011Lublin
430012/2007KSNiS Hetman LublinKlub Sportowy Niewidomych i Slabowidzących HETMANGlowackiego 3520-060Lublin
440011/2007LKS Czarna Damka LututówLudowy Klub Sportowy CZARNA DAMKAWieruszowska 1798-360Lututów
450047/2009KSN Omega ŁódźKlub Sportowy Niewidomych OMEGATamka 1691-403Łódź
460045/2008CKM ŁódźCentrum Kultury Młodych ŁódźLokatorska 1393-021Łódź
470057/2011ŁKS Orlęta ŁukówŁukowski Klub Sportowy ORLĘTAul. Warszawska 1521-400Łuków
480052/2010KSG Hetman ŁukówKlub Sportowy Głuchych HETMANStodolna 20/4621-400Łuków
490016/2007UKS Struga MarkiUczniowski Klub Sportowy STRUGAWczasowa 505-270Marki
500028/2007MKSW Pat Miejska GórkaMłodzieżowy Klub Szachowo-Warcabowy PATPlac 700-lecia 263-910Miejska Górka
510051/2009UKS Zawisza MiłakowoUczniowski Klub Sportowy ZAWISZA przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w MiłakowieOlsztyńska 9A14-310Miłakowo
520010/2007GKS Diagram Mińsk MazowieckiGminny Klub Sportowy DIAGRAMChełmońskiego 1405-300Mińsk Mazowiecki
530003/2007MKS Mazovia Mińsk MazowieckiMiejski Klub Sportowy MAZOVIASportowa 105-300Mińsk Mazowiecki
54SSWDK NiewiadówSekcja Szachowo-Warcabowa Domu Kultury w Niewiadowie97-225Niewiadów
550085/2018UKS Wilki Nowy Dwór MazowieckiUczniowski Klub Sportowy Wilki Nowy Dwór Mazowieckiul. Dębowa 1305-100Nowy Dwór Mazowiecki
560018/2007NKSTNiS Atut NysaNyski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących ATUTPrudnicka 848-304Nysa
570089/2023Warcaby z pasją FutoryStowarzyszenie Warcaby z pasją FutoryFutory 47a37-630OleszycePK
580072/2014SGU Czarni OleszyceStowarzyszenie Gier Umysłowych Czarni przy MGOK w OleszycachRynek 637-630Oleszyce
590078/2014OKS Warmia i Mazury OlsztynOlsztyński Klub Sportowy WARMIA i MAZURYul. Mickiewicza 17/310-508Olsztyn
600087/2022UMKS Hetman Sobieski Gmina OławaUczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Hetman Sobieski Gmina OławaMłyńska 2455-200OławaDS
610002/2007OKSTNiS Cross OpoleOpolski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących CROSSTelesfora 2/1645-339Opole
620021/2007UKS Pitagoras PęgówUczniowski Klub Sportowy PITAGORASGłówna 10155-120Pęgów
630066/2012KSTNiS Komar Piekary ŚląskieKlub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących KOMAROświęcimska 7241-947Piekary Śląskie
640014/2007LKS Grom Złota Dama PoczesnaLudowy Klub Sportowy GROM ZŁOTA DAMAModrzewiowa 242-262Poczesna
650067/2012UKS Błyskawica StaniewiceUczniowski Klub Sportowy BŁYSKAWICAStaniewice 6176-113Postomino
660042/2008MKSW Komandoria PoznańMiędzyszkolny Klub Szachowo-Warcabowy KOMANDORIA PoznańWarszawska 2561-113Poznań
670025/2007KSiRNiS Tęcza PoznańKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących TĘCZAMickiewicza 2960-835Poznań
680013/2007PKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślPrzemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Slabowidzących PODKARPACIEBatorego 2237-700Przemyśl
690034/2007RKKFSiTNiS RadomRadomski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących25 czerwca 7326-600Radom
700026/2007LUKS Orlik ReszelLudowy Uczniowski Klub Sportowy ORLIKMickiewicza 411-440Reszel
710043/2008MUKS Feniks RóżańskoMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy FENIKSSP w Różańsku74-311Różańsko
720037/2007MLKS Krajna Sępólno KrajeńskieMiejski Ludowy Klub Sportowy KRAJNAChojnicka 1989-400Sępólno Krajeńskie
730060/2011IKS Zryw SłupskIntegracyjny Klub Sportowy ZRYWSienkiewicza 876-200Słupsk
740081/2016SW Stowarzyszenia Pomóżmy Razem Stary DzikówSekcja Warcabowa Stowarzyszenia Pomóżmy Razem w Starym Dzikowieul. Tadeusza Kościuszki 337-632Stary Dzików
750062/2011KS Jaćwing SuwałkiKlub Sportowy JAĆWINGul. Bukowa 1916-402Suwałki
760001/2007WKS Admirał PC Best SzczecinWarcabowy Klub Sportowy Admirał PC Bestul. Cukrowa 49/271-004Szczecin
770088/2022UKS Szachowa Dwójka SzubinUczniowski Klub Sportowy SZACHOWA DWÓJKATysiąclecia 189-200SzubinKP
780053/2010SIN Razem ŚwiecieStowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych RAZEMGałczyńskiego 3c/4886-105Świecie
790031/2007SM SOK Stokrotka ŚwiecieSpółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielczy Ośrodek Kultury STOKROTKABolesława Prusa 186-100Świecie
80Pogórze TarnówPogórze Tarnów33-100Tarnów
810006/2007SRW RychlikStowarzyszenie Rozwoju WsiRychlik 1664-980Trzcianka
820092/2023DoSAN WałbrzychDolnośląskie Stowarzyszenie Aktywizacji Niepełnosprawnych WałbrzychWańkowicza 15/858-304WałbrzychDS
830023/2007WKS 100 Gram WarszawaWarcabowy Klub Sportowy 100 GRAMSuwalska 6/6103-252Warszawa
840058/2011SNiS Syrenka WarszawaStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących SYRENKAul. Deotymy 4101-441Warszawa
850029/2007PTSS Sprawni Razem WarszawaPolskie Towarzystwo Społeczno - Sportowe SPRAWNI RAZEMBolecha 3401-419Warszawa
860080/2016SNiS Kaszub WejherowoStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych KASZUBKazimierza Dziecielskiego 12/9784-200Wejherowo
870082/2017UKS Orzeł Wielkie OczyUczniowski Klub Sportowy ORZEŁ w Wielkich Oczachul. Leśna 1337-627Wielkie Oczy
88MDK WitnicaMiejski Dom Kultury Witnica66-460Witnica
890084/2018UKS Presto WłocławekUczniowski Klub Sportowy Presto Włocławekul. Wiejska 2987-800Włocławek
900059/2011WPKS Pionek WłocławekWłocławsko-Płocki Klub Sportowy PIONEKŁazienna 687-800Włocławek
910040/2007OKS Sokół WrocławOsiedlowy Klub Sportowy SOKÓŁKozanowska 4254-152Wrocław
920068/2012LUKS Gry Logiczne WronkiLudowy Uczniowski Klub Sportowy GRY LOGICZNENowowiejska 3964-510Wronki
930041/2008UKS Wrzos WrzosowaUczniowski Klub Sportowy WRZOSSzkolna 442-263Wrzosowa
940079/2015UKS Komorzanka KomorzeUczniowski Klub Sportowy KOMORZANKAKomorze Przybysławskie 1863-210Żerków

Wyszukiwarka