Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 18 Wrzesień 2019 16:29

Turnieje PZWarc

Wyświetl kluby Polskiego Związku Warcabowego

   [1]    

L.P.Licencja GóraSkrócona nazwa klubu GóraNazwa klubu GóraUlica GóraKod pocztowy GóraMiasto GóraOkręgowy Związek Dół
10033/2007UKS Puma CieszanówUczniowski Klub Sportowy PUMAOś. Nowe Sioło 1537-611Cieszanów
2MDK WitnicaMiejski Dom Kultury Witnica66-460Witnica
30041/2008UKS Wrzos WrzosowaUczniowski Klub Sportowy WRZOSSzkolna 442-263Wrzosowa
40063/2011KKKFSiTNiS Lajkonik KrakówKrakowski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących LAJKONIKBandtkiego 1930-129Kraków
50025/2007KSiRNiS Tęcza PoznańKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących TĘCZAMickiewicza 2960-835Poznań
60050/2009WKS MDK CzęstochowaWarcabowy Klub Sportowy przy Młodzieżowym Domu Kultury w CzęstochowieSpadzista 1342-200Częstochowa
70001/2007WKS Admirał Pcbest SzczecinWarcabowy Klub Sportowy Admirał Pcbestul. Cukrowa 49/271-004Szczecin
80059/2011WPKS Pionek WłocławekWłocławsko-Płocki Klub Sportowy PIONEKŁazienna 687-800Włocławek
90016/2007UKS Struga MarkiUczniowski Klub Sportowy STRUGAWczasowa 505-270Marki
100038/2007UKS Roszada LipnoUczniowski Klub Sportowy ROSZADAPowstańców Wlkp. 764-111Lipno
11Ikar LublinIkar Lublin20-407Lublin
120021/2007UKS Pitagoras PęgówUczniowski Klub Sportowy PITAGORASGłówna 10155-120Pęgów
130032/2007UKS Meteor DachnówUczniowski Klub Sportowy METEORDachnów37-611Cieszanów
140004/2007UKS Lokator GnieznoUczniowski Klub Sportowy LOKATORBudowlanych 262-200Gniezno
150027/2007UKS SW JezioranyUczniowski Klub Sportowy Jeziorany - Sekcja Warcabowa JezioranyMarii Konopnickiej 411-320Jeziorany
160015/2007ŚKKFSiTNiS KielceŚwiętokrzyski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących w KielcachKościuszki 2525-007Kielce
17SSWDK NiewiadówSekcja Szachowo-Warcabowa Domu Kultury w Niewiadowie97-225Niewiadów
180031/2007SM SOK Stokrotka ŚwiecieSpółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielczy Ośrodek Kultury STOKROTKABolesława Prusa 186-100Świecie
190077/2014SKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaStowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących JUTRZENKAAleja Pokoju 1242-207Częstochowa
200034/2007RKKFSiTNiS RadomRadomski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących25 czerwca 7326-600Radom
210057/2011ŁKS Orlęta ŁukówŁukowski Klub Sportowy ORLĘTAul. Warszawska 1521-400Łuków
220079/2015UKS Komorzanka KomorzeUczniowski Klub Sportowy KOMORZANKAKomorze Przybysławskie 1863-210Żerków
230074/2014MDK 1 BydgoszczMłodzieżowy Dom Kultury nr 1 w BydgoszczyBaczyńskiego 385-805Bydgoszcz
240073/2014MUKS Libero Basznia DolnaMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIBERO w Baszni DolnejSzkolna 2437-621Basznia Dolna
250072/2014SGU Czarni OleszyceStowarzyszenie Gier Umysłowych Czarni przy MGOK w OleszycachRynek 637-630Oleszyce
26SRiPDNiS Nadzieja KrakówStowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja KrakówTyniecka 630-319Kraków
270076/2014LUKS Zefir JanikowoLudowy Uczniowski Klub Sportowy ZEFIRGłówna 688-160Janikowo
280068/2012LUKS Gry Logiczne WronkiLudowy Uczniowski Klub Sportowy GRY LOGICZNENowowiejska 3964-510Wronki
290067/2012UKS Błyskawica StaniewiceUczniowski Klub Sportowy BŁYSKAWICAStaniewice 6176-113Postomino
300066/2012KSTNiS Komar Piekary ŚląskieKlub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących KOMAROświęcimska 7241-947Piekary Śląskie
310023/2007WKS 100 Gram WarszawaWarcabowy Klub Sportowy 100 GRAMSuwalska 6/6103-252Warszawa
320058/2011KSNiS Syrenka WarszawaKlub Sportowy Niewidomych i Slabowidzących SYRENKAJana Kazimierza 35/3701-248Warszawa
330056/2011KS Pętelka Działdowo SWSKlub Sportowy PĘTELKA Sekcja Warcabowo-SzachowaWładysława Jagiełły 3313-200Działdowo
340053/2010SIN Razem ŚwiecieStowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych RAZEMGałczyńskiego 3c/4886-105Świecie
35LKSG Spartan LublinLubelski Klub Sportowy Głuchych SPARTANAleja Piłsudskiego 2220-011Lublin
360052/2010KSG Hetman ŁukówKlub Sportowy Głuchych HETMANStodolna 20/4621-400Łuków
370051/2009UKS Zawisza MiłakowoUczniowski Klub Sportowy ZAWISZA przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w MiłakowieOlsztyńska 9A14-310Miłakowo
380049/2009KSNiS Cross JastrzębieKlub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących CROSSWrocławska 1-344-335Jastrzębie-Zdrój
390046/2008Kłodawska JedynkaStowarzyszenie KŁODAWSKA JEDYNKAKościelna 1562-650Kłodawa
40Pogórze TarnówPogórze Tarnów33-100Tarnów
410019/2007Kieleckie Towarzystwo WarcaboweKieleckie Towarzystwo WarcabowePlanty 1625-502Kielce
420036/2007LKS Olymp BłonieLudowy Klub Sportowy OLYMPLesznowska 15A05-870Błonie
430014/2007LKS Grom Złota Dama PoczesnaLudowy Klub Sportowy GROM ZŁOTA DAMAModrzewiowa 242-262Poczesna
440011/2007LKS Czarna Damka LututówLudowy Klub Sportowy CZARNA DAMKAWieruszowska 1798-360Lututów
450012/2007KSNiS Hetman LublinKlub Sportowy Niewidomych i Slabowidzących HETMANGlowackiego 3520-060Lublin
460047/2009KSN Omega ŁódźKlub Sportowy Niewidomych OMEGATamka 1691-403Łódź
470065/2011IKS Victoria BiałystokIntegracyjny Klub Sportowy VICTORIAKraszewskiego 26/215-025Białystok
48KSiRNiS Pionek Bielsko-BiałaKlub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących PIONEKWyzwolenia 4543-300Bielsko-Biała
490062/2011KS Jaćwing SuwałkiKlub Sportowy JAĆWINGul. Pułaskiego 26A16-402Suwałki
500060/2011IKS Zryw SłupskIntegracyjny Klub Sportowy ZRYWSienkiewicza 876-200Słupsk
510013/2007PKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślPrzemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Slabowidzących PODKARPACIEBatorego 2237-700Przemyśl
520044/2008IKSKFiTNiS Morena IławaIławski Klub Sportu Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących MORENAObrońców Westerplatte 5/214-200Iława
530039/2007GZ LZS DarłowoGminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły SportoweDąbrowskiego 476-150Darłowo
540030/2007GLKS Tor LaskowiceGminny Ludowy Klub Sportowy TORMickiewicza 386-130Laskowice
550010/2007GKS Diagram Mińsk MazowieckiGminny Klub Sportowy DIAGRAMChełmońskiego 1405-300Mińsk Mazowiecki
560070/2012GKSN Kormoran GiżyckoGiżycki Klub Sportowy Niewidomych KORMORANAleja 1-go Maja 3011-500Giżycko
570064/2011GKSONiS Jantar GdańskGdański Klub Sportowy Osób Niewidomych i Słabowidzących JANTARJesionowa 1080-261Gdańsk
580061/2011DKKFSiTNiS Sudety KłodzkoDolnośląski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących SUDETYPlac Jagiełły 157-300Kłodzko
590002/2007OKSTNiS Cross OpoleOpolski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących CROSSPrudnicka 848-303Nysa
60EKS Elcross ElblągElbląski Klub Sportowy ELCROSSTrauguta 3882-300Elbląg
610006/2007LKS Zuch RychlikLudowy Klub Sportowy ZUCHRychlik 1664-980Trzcianka
620029/2007PTSS Sprawni Razem WarszawaPolskie Towarzystwo Społeczno - Sportowe SPRAWNI RAZEMBolecha 3401-419Warszawa
630078/2014OKS Warmia i Mazury OlsztynOlsztyński Klub Sportowy WARMIA i MAZURYul. Mickiewicza 17/310-508Olsztyn
640040/2007OKS Sokół WrocławOsiedlowy Klub Sportowy SOKÓŁKozanowska 4254-152Wrocław
650018/2007NKSTNiS Atut NysaNyski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących ATUTPrudnicka 848-304Nysa
660042/2008MKSW Komandoria PoznańMiędzyszkolny Klub Szachowo-Warcabowy KOMANDORIA PoznańWarszawska 2561-113Poznań
670043/2008MUKS Feniks RóżańskoMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy FENIKSSP w Różańsku74-311Różańsko
680037/2007MLKS Krajna Sępólno KrajeńskieMiejski Ludowy Klub Sportowy KRAJNAChojnicka 1989-400Sępólno Krajeńskie
690028/2007MKSW Pat Miejska GórkaMłodzieżowy Klub Szachowo-Warcabowy PATPlac 700-lecia 263-910Miejska Górka
700045/2008CKM ŁódźCentrum Kultury Młodych ŁódźLokatorska 1393-021Łódź
71MCK Skarżysko-KamiennaMiejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna26-110
720003/2007MKS Mazovia Mińsk MazowieckiMiejski Klub Sportowy MAZOVIASportowa 105-300Mińsk Mazowiecki
730069/2012PKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczPomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących ŁUCZNICZKAul. Krasińskiego 3A85-008Bydgoszcz
740017/2007LZS Senet JanikowoLudowy Zespół Sportowy SENETPrzemysłowa 688-160Janikowo
750009/2007LZS Kuźnica ŻelichowskaStowarzyszenie Ludowych Zespołów SportowychKuźnica Żelichowska 5464-763Kuźnica Żelichowska
760005/2007LZS Kociołki Sarbia-SarbkaLudowy Zespół Sportowy KOCIOŁKISarbka 1764-700Czarnków
770008/2007LSWKS Złote Piony BielawaLudowy Szachowo-Warcabowy Klub Sportowy ZŁOTE PIONYSportowa 1058-260Bielawa
780026/2007LUKS Orlik ReszelLudowy Uczniowski Klub Sportowy ORLIKMickiewicza 411-440Reszel
790024/2007LKS Unia Horyniec-ZdrójLudowy Klub Sportowy UNIASobieskiego 437-620Horyniec-Zdrój
800084/2018UKS Presto WłocławekUczniowski Klub Sportowy Presto Włocławekul. Wiejska 2987-800WłocławekKP
810085/2018UKS WILKI Nowy Dwór MazowieckiUczniowski Klub Sportowy WILKI Nowy Dwór Mazowieckiul. Dębowa 1305-100Nowy Dwór MazowieckiMA
820081/2016SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówSekcja Warcabowa Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM w Starym Dzikowieul. Tadeusza Kościuszki 337-632Stary DzikówPK
830082/2017UKS Orzeł Wielkie OczyUczniowski Klub Sportowy ORZEŁ w Wielkich Oczachul. Leśna 1337-627Wielkie OczyPK
840080/2016SNiS Kaszub WejherowoStowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzacych KASZUBKazimierza Dziecielskiego 12/9784-200WejherowoPO
850083/2018MUKS Wieża Kórnicka KórnikMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy WIEŻA KÓRNICKA Kórnikul. Leśna 662-035KórnikWP

Wyszukiwarka