Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 19 Luty 2020 13:59

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Licencja sędz. GóraNazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
10102/2017ZIAJA AndrzejŻerkówWielkopolskieII2019-01-03
20098/2016JARAPUD MarekLubaczowPodkarpackieIII2019-12-27
30099/2016ŁUC Wojciech DawidMaćkowicePodkarpackieIII2016-10-29
40107/2017CHĘSIAK MarcinWarszawaMazowieckieIII2017-01-09
50033/2007LEŚNIEWICZ KazimierzWielkopolskieII2010-03-01
60069/2011ŚLĘZAK ZygmuntLututówŁódzkieI2018-12-14
70054/2008ZARZYKA GrzegorzJasłoPodkarpackieIII2008-11-23
80115/2017ZABORNIAK NataliaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-07-16
90052/2008STĄŻKA JacekWrocławDolnośląskieI2018-01-09
100117/2017MOCZULSKI ArturMarkiMazowieckieIII2019-01-07
110119/2018SKOWRONEK DanielDarłowoZachodniopomorskieIII2020-01-31
120120/2019KUC SylwiaDąbkiZachodniopomorskieIII2019-06-17
130114/2017ŚLIWA AnnaStary DzikówPodkarpackieIII2018-02-26
140113/2017GORAJ ElżbietaStary DzikówPodkarpackieIII2019-02-28
150111/2017GRABKA SławomirChmielnikPodkarpackieIII2017-10-05
160110/2017MILO KrzysztofLubaczówPodkarpackieIII2017-10-05
170124/2019WIECZOREK IreneuszLipnoWielkopolskieIII2019-03-27
180116/2017KALMUK PawełOleszycePodkarpackieIII2019-04-24
190082/2012SZACHNIEWICZ RyszardSuwałkiPodlaskieIII2012-05-07
200091/2013BIADASIEWICZ ArkadiuszWrocławDolnośląskieI2020-01-08
210087/2012WOŁOSZCZYK HieronimŁódźŁódzkieIII2014-02-19
220090/2013SZYBOWICZ PiotrSzubinKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
230095/2013GAZDA MariuszKrosnoPodkarpackieII2017-04-06
240051/2008POLINIEWICZ HelenaPrzemyślPodkarpackieIII2008-11-23
250077/2012LEŚKIEWICZ BarbaraWielkopolskieIII0000-00-00
260067/2011PAWŁOWSKA MagdaLipnoWielkopolskieFR2020-01-31
270001/2007TRAFNY DariuszJanikowoKujawsko-PomorskieP2020-01-15
280085/2012KRZYŚKOWSKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2016-04-07
290084/2012ZABORNIAK JerzyHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2019-10-17
300079/2012DĄBROWSKA AgnieszkaLublinLubelskieIII0000-00-00
310078/2012ODACHOWSKA AlicjaDziałdowoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
320122/2019BAJKOWSKA JagodaWrocławDolnośląskieIII2019-12-30
330125/2019STACEWICZ JakubBłonieMazowieckieIII2019-04-06
340121/2019RAK StanisławGnieznoWielkopolskieIII2019-02-06
350106/2017SOBCZYK RobertŚroda ŚląskaDolnośląskieI2020-01-13
360074/2012NAPIERAŁA MałgorzataPoznańWielkopolskieIII2019-02-26
370049/2008BIELKO PiotrCieszanówPodkarpackieIII2008-11-23
380041/2008MIKLOSIK LeonPoznańWielkopolskieIII2020-01-07
390056/2008POLNY StefanMiejska GórkaWielkopolskieII2017-11-27
400076/2012BAJKOWSKI WitoldWrocławDolnośląskieI2019-12-30
410030/2007ŚLÓSAREK BarbaraWielkopolskieIII2007-04-10
420127/2019BAŃKOWSKA MartaSłupnoMazowieckieIII2019-11-23
430042/2008DOMIŃCZAK CezaryWarszawaMazowieckieI2019-12-30
440072/2012DUŚ MaciejCzęstochowaŚląskieIII2015-02-25
450075/2012JAKUBIK DamianGnieznoWielkopolskieIII2017-02-15
460100/2016GAWALUCH ArkadiuszŁańcutPodkarpackieIII2016-10-24
470061/2011STRÓŻYK JacekMiejska GórkaWielkopolskieIII2019-03-18
480053/2008BIEŻYCA KonradLublinLubelskieP2020-01-23
490101/2016LIBERA JarosławKuźnica ŻelichowskaWielkopolskieIII2019-09-10
500009/2007GAWALUCH-MAZUR MariaŁańcutPodkarpackieP2020-02-07
510092/2013DERNOGA MarcinJanikowoKujawsko-PomorskieIII2015-12-08
520123/2019GRABSKA EwaGrudziądzKujawsko-PomorskieIII2020-01-14
530105/2017CHRZĄSZCZ PatrycjaJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
540063/2011SOBIEGRAJ MarcinSłowikŚląskieII2016-05-30
550043/2008NIEŚCIEROWICZ IwonaPruchnikPodkarpackieIII2020-01-22
560036/2007GRABSKI MirosławGrudziądzKujawsko-PomorskieP2020-01-14
570080/2012PADUSZYŃSKI CzesławKielceŚwiętokrzyskieIII2018-03-15
580068/2011NAPIONTEK LeszekŚwiecieKujawsko-PomorskieIII2013-03-10
590016/2007OLEJNIK BernardBydgoszczKujawsko-PomorskieII2016-10-13
600040/2008NIEMCZAK TadeuszŁańcutPodkarpackieIII2010-02-09
610118/2017DALIGA WładysławWarszawaMazowieckieIII2019-03-12
620109/2017BORKOWSKA JustynaGnieznoWielkopolskieIII2018-02-19
630014/2007FURTAK KrzysztofLublinLubelskieIII2007-01-29
640062/2011KOSOBUDZKI ŁukaszBrzózeMazowieckieII2019-03-04
650004/2007GORCZYŃSKI JerzyNysaOpolskieII2018-10-08
660045/2008MRÓZ JadwigaNysaOpolskieIII2008-05-05
670112/2017SZCZYBYŁO MichałBasznia DolnaPodkarpackieIII2017-10-05
680071/2012TARASEK JózefOpoleOpolskieIII2011-12-12
690057/2008SKIBICKA AgataHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
700006/2007MAZUR StanisławPrzemyślPodkarpackieP2020-02-07
710021/2007SUCHECKI JarosławMarkiMazowieckieII2019-02-25
720108/2017DUDKIEWICZ KarolBłonieMazowieckieIII2019-02-21
730066/2011SUCHECKI PawełMarkiMazowieckieIII2019-02-25
740065/2011SUCHECKA EdytaMarkiMazowieckieII2019-02-25
750024/2007SUCHECKI MichałMarkiMazowieckieI2019-01-29
760058/2009SOCHA BartoszWarszawaMazowieckieFR2019-03-09
770104/2017CHRZĄSZCZ RafałJanikowoKujawsko-PomorskieIII2020-02-03
780103/2017CHRZĄSZCZ JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
790073/2012KNAP SebastianDarłowoZachodniopomorskieI2019-06-14
800064/2011SOBIEGRAJ AnetaCzęstochowaŚląskieI2014-02-20
810039/2008SKRZYŃSKA DanutaSępólno Kraj.Kujawsko-PomorskieI2016-12-09
820008/2007MAĆKOWIAK OliwiaPoznańWielkopolskieII2019-02-26
830094/2013CHYLEWSKA-SROKA AnnaMalechowoZachodniopomorskieII2019-04-30
840093/2013DĘGA-ZAMRZYCKA SylwiaDarłowoZachodniopomorskieI2018-03-27
850031/2007WILCZOPOLSKA MartaOlsztynWarmińsko-MazurskieI2008-10-10
860047/2008ŻUK EwaHoryniec-ZdrójPodkarpackieI2019-01-31
870011/2007FLISIKOWSKA WiolettaRychlikWielkopolskieI2019-01-07
880048/2008SKIBICKI MariuszHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII2008-11-23
890035/2007PTAK MarekSzczecinZachodniopomorskieP2010-11-29
900029/2007JANKOWSKI EligiuszWrocławDolnośląskieP2019-02-01
910060/2009CHYLEWSKI TadeuszMalechowoZachodniopomorskieI2017-01-23
920126/2019MAŚLONA PrzemysławWronkiWielkopolskieIII2020-02-05
930010/2007PĘTLICKI LeszekWieczfnia KościelnaMazowieckieFR642016-09-17
940088/2012BUTYŃSKI ArkadiuszOleszycePodkarpackieIII0000-00-00
950002/2007ŁYSAKOWSKI LeszekGnieznoWielkopolskieIR2019-02-06
960032/2007WILCZOPOLSKI LeszekJezioranyWarmińsko-MazurskieP2013-03-26
970097/2016MORZY StanisławJezioranyWarmińsko-MazurskieIII2017-05-23
980046/2008PIENIAK JarosławReszelWarmińsko-MazurskieP2008-10-23
990012/2007FLISIKOWSKI SylwesterRychlikWielkopolskieP2019-01-07
1000096/2013GNUTEK JanJanikowoKujawsko-PomorskieI2020-02-03
1010022/2007KULMA GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieP2019-03-29
1020050/2008MYSZUK ZbigniewLipnoWielkopolskieI2020-01-15
1030017/2007PERDEK EdwardLututówŁódzkieII2018-12-14
1040018/2007OSIOŁKOWSKI JanLututówŁódzkieII2018-12-14
1050025/2007JABŁOŃSKI JerzyKielceŚwiętokrzyskieIII2020-02-03
1060070/2011ZDEBIK JózefDębowiecPodkarpackieIII2011-07-20
1070086/2012KASPEREK TadeuszTrzciankaWielkopolskieIII2012-05-01
1080013/2007ARTYMOWICZ JanLubaczówpodkarpackieP2019-04-30
1090089/2013CHĄCKI RyszardWrocławDolnośląskieII0000-00-00
1100034/2007KARPIŃSKI EdwardStare BojanowoWielkopolskieII2020-01-15
1110059/2009KOTEK GrzegorzLubliniecŚląskieIII2010-01-22
1120038/2008KOTEK JanLubliniecŚląskieIR2019-01-21
1130083/2012KARCZMARCZYK AndrzejGdyniaPomorskieIII2012-05-11
1140027/2007URBANEK StanisławBielawaDolnośląskieII2019-04-29
1150005/2007STEFANEK LeszekWilkołazLubelskieI2020-01-28
1160044/2008POTEREK StanisławGdyniaPomorskieIII2008-09-15
1170026/2007KACZUGA KazimierzWałbrzychDolnośląskieIII2020-01-15
1180028/2007MAMET JanWronkiWielkopolskieP2016-03-08
1190019/2007JESZKE AndrzejGdańskPomorskieP2011-01-13
1200003/2007PAWLICKI JacekSzczecinZachodniopomorskieIR2019-09-11
1210081/2012LEWANDOWSKI JerzyŁódźŁódzkieII2013-05-24

   [1]    

Wyszukiwarka