Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 13 Listopad 2019 06:51

Turnieje PZWarc

Zarejestrowany turniej

NazwaXX Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS
ID_CR4907
Data rejestracji2019-09-30
Data rozpoczęcia2019-09-22
Data zakończenia2019-10-01
MiejsceWładysławowo
SędziaArkadiusz Biadasiewicz
Tempo gry120'
Typ warcabów100
Uwzględniony
w komunikacie
rankingowym nr:
81
Strona wwwwyświetl
Plik turniejowypobierz

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH ZMIAN NA PODSTAWIE TURNIEJU

L.p. Nr ewid. Nazwisko Imię Zdobyta Kat./Tytuł L. Partii klas. W - Wo Uwagi
1 5660 SROKA Stanisław 11 -0.7029
2 6890 ZIELIŃSKA Mirosława 11 -0.0474
3 3691 GASIUL Andrzej 11 4.3379
4 3688 PAWŁOWSKI Ryszard 11 -2.7196
5 5227 WOŹNIAK Wojciech 10 2.6053
6 6203 WOŹNIAK Jolanta 11 -0.3568
7 5643 JANUSZEWSKI Roman 6 -0.3131
8 10651 CIBORSKI Michał 8 1.1569
9 4323 PICHLAK Krzysztof 9 -2.021
10 10911 CYGANEK Barbara 11 -4.4625
11 5537 GRYGLEWICZ Tadeusz II 11 1.564
12 6440 SZAFRAN Dariusz 11 -3.8513
13 7121 STARUCH Roman 11 -7.1388
14 5364 GORLEWSKA Ewa 11 0.5375
15 6404 SZACHNIEWICZ Ryszard 11 -1.2589
16 5129 GRABALA Ireneusz 11 -0.544
17 5933 IGNATOWSKI Antoni 11 -0.3379
18 5391 WENTOWSKA Barbara 5 -0.6656
19 4457 GRABSKA Ewa 6 1.3737
20 5104 DZIÓBEK Jerzy 11 0.8584
21 5816 KACIOTYS Mieczysław 11 0.1634
22 4246 GRABSKI Mirosław II+ 11 2.4112
23 5557 KASPERCZYK Halina 11 4.3548
24 5086 JAKUBASZEK Władysława 5 -1.07
25 4695 KASPERCZYK Dominik 11 -3.5397
26 680 LACH Tadeusz 7 -0.7585
27 5928 PODCZASIK Edward 10 -2.4975
28 6141 STAŃCZAK Stanisław 3 -0.1711
29 5716 BIECHOWSKA Danuta 11 2.6923
30 4897 ŻYGOWSKI Leszek 9 -0.2092
31 10521 HOŁDERNY Jerzy 10 0.0933
32 4899 KUZIEL Tomasz 11 -0.2969
33 10518 SZELA Dorota 11 -3.7367
34 6271 POLINIEWICZ Helena I++ 11 1.4681
35 8033 SITARZ Zenon 11 1.3046
36 3943 JAGIEŁA Andrzej 11 1.3307
37 6276 JASIŃSKA Halina 6 -1.062
38 6437 WÓJCIK Barbara 10 2.4213
39 4926 WÓJCIK Edward 6 -3.0773
40 3946 FURTAK Krzysztof 11 2.0616
41 400 STEFANEK Leszek 11 1.8304
42 5001 MALCER Joanna 11 3.2286
43 7405 SUDER Ryszard 11 2.2512
44 7602 RATAJCZAK Zdzisław 11 -2.1759
45 4213 OLEJNIK Bernard 11 1.1688
46 10678 GRZEMPOWSKA Anna 7 0.9381
47 5408 GÓRZNA Maria 11 -2.3991
48 5689 GRZEMPOWSKI Jerzy 4 -1.7078
49 8 JĘDRZYCKI Marian 11 3.2785
50 5667 TWARDY Edward 11 0.544
51 4885 MORGIEWICZ Wacław 2 0.0336
52 4943 WIECZOREK Ewa 11 2.2441
53 4438 FIEDORUK Mikołaj 9 2.1603
54 3615 BIEGASIK Ryszard 11 1.92
55 1912 TOŁWIŃSKI Józef 11 -1.8857



Wyszukiwarka