Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 28 Września 2020 19:20

Turnieje PZWarc

Turnieje PZWarc

Typ warcabów:   Rok:  


Turnieje zatwierdzone przez Komisję Techniczną PZWarc

LP CRID   Rejestracja Nazwa turnieju Miejsce Rozpoczęcie Zakończenie Tempo gry Sędzia główny Kom. Wyniki
1 5004 100 2020-09-19 I Grand Prix Polski - Ekstraklasa Lipno 2020-09-19 2020-09-19 15' + 5'' Witold Bajkowski wyświetl
2 5003 100 2020-09-19 I Grand Prix Polski - Liga Żaków Lipno 2020-09-19 2020-09-19 15' + 5'' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
3 5002 100 2020-09-22 Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera Krynica Morska 2020-09-18 2020-09-22 90' Leon Miklosik wyświetl
4 5001 100 2020-09-16 Ogólnopolski Obóz Sportowy Dźwirzyno 2020-09-08 2020-09-16 90' Leon Miklosik wyświetl
5 5000 100 2020-09-16 XXIV Mistrzostwa Kobiet Stowarzyszenia CROSS Jastrzębia Góra 2020-09-08 2020-09-16 80' +1' Mirosław Grabski wyświetl
6 4999 100 2020-09-19 I Grand Prix Polski - Liga Orlików Lipno 2020-09-19 2020-09-19 15' + 5'' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
7 4998 100 2020-09-19 I Grand Prix Polski - Liga Młodzików Lipno 2020-09-19 2020-09-19 15' + 5'' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
8 4997 100 2020-09-06 Ogólnopolskie Zawody Szachowo-Warcabowe Kaszuby 2020 Wdzydze 2020-08-31 2020-09-06 90' Ewa Grabska wyświetl
9 4996 100 2020-09-04 Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących Pokrzywna 2020-08-28 2020-09-04 90' Sylwester Flisikowski wyświetl
10 4995 100 2020-09-03 Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK Ustka 2020 Ustka 2020-08-30 2020-09-03 90' Anna Chylewska-Sroka wyświetl
11 4994 100 2020-08-30 XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych Lututów 2020-08-27 2020-08-30 90' Witold Bajkowski wyświetl
12 4993 100 2020-08-27 XXIV Mistrzostwa Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSS Ignatki 2020-08-16 2020-08-27 80' + 1' Mirosław Grabski wyświetl
13 4976 100 2020-08-16 XLIV Mistrzostwa Polski Kobiet Rychlik 2020-08-13 2020-08-16 80' + 1' Łukasz Kosobudzki wyświetl
14 4971 100 2020-07-12 Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących Giżycko 2020-07-05 2020-07-12 90' Leon Miklosik wyświetl
15 4970 100 2020-06-26 Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących o Puchar Podkarpacia Wołkowyja 2020-06-18 2020-06-26 90' Maria Gawaluch 84 wyświetl
16 4969 100 2020-03-07 II Turniej GP Mazowsza 2020 do lat 8 Słupno 2020-03-07 2020-03-07 20' Edyta Suchecka wyświetl
17 4968 100 2020-03-07 II Turniej GP Mazowsza 2020 do lat 10 Słupno 2020-03-07 2020-03-07 20' Edyta Suchecka wyświetl
18 4967 100 2020-03-07 II Turniej GP Mazowsza 2020 do lat 13 Słupno 2020-03-07 2020-03-07 20' Edyta Suchecka wyświetl
19 4966 100 2020-03-07 II Turniej GP Mazowsza 2020 OPEN Słupno 2020-03-07 2020-03-07 15'+5' Edyta Suchecka wyświetl
20 4965 100 2020-03-01 IV Turniej Warcabowy o Złoty Kielich Milówka 2020-02-27 2020-03-01 90' Robert Sobczyk 83 wyświetl
21 4964 100 2020-02-23 XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 do lat 10 - finał Basznia Dolna 2020-02-22 2020-02-23 90' Ewa Żuk 83 wyświetl
22 4963 100 2020-02-23 XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 OPEN - finał Basznia Dolna 2020-02-22 2020-02-23 90' Ewa Żuk 83 wyświetl
23 4962 100 2020-02-23 Półfinał XLIV Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa B Osieczna 2020-02-20 2020-02-23 80' + 1' Arkadiusz Biadasiewicz 83 wyświetl
24 4961 100 2020-02-23 Półfinał XLIV Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa A Osieczna 2020-02-20 2020-02-23 80' + 1' Arkadiusz Biadasiewicz 83 wyświetl
25 4960 100 2020-02-12 Dni Warcabowe SANTANDER BANK POLSKA - Edycja 3 Środa Śląska 2020-02-12 2020-02-12 20' Robert Sobczyk wyświetl
26 4959 100 2020-02-15 III Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE - do lat 8 Oleszyce 2020-02-15 2020-02-15 15' + 5'' Ewa Żuk wyświetl
27 4958 100 2020-02-15 III Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE - do lat 10 Oleszyce 2020-02-15 2020-02-15 15' + 5'' Ewa Żuk wyświetl
28 4957 100 2020-02-15 III Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE - OPEN Oleszyce 2020-02-15 2020-02-15 15' + 5'' Ewa Żuk wyświetl
29 4955 100 2020-02-08 I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Ekstraliga Sierpowo 2020-02-08 2020-02-08 15' + 5'' Witold Bajkowski wyświetl
30 4954 100 2020-02-08 I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Młodzicy Sierpowo 2020-02-08 2020-02-08 15' + 5'' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
31 4953 100 2020-02-08 I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Orlicy Sierpowo 2020-02-08 2020-02-08 15' + 5'' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
32 4952 100 2020-02-08 I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Żacy Sierpowo 2020-02-08 2020-02-08 15' + 5'' Arkadiusz Biadasiewicz wyświetl
33 4951 100 2020-01-26 XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 OPEN - eliminacje Basznia Dolna 2020-01-26 2020-01-26 15' + 5'' Ewa Żuk wyświetl
34 4950 100 2020-01-26 XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 do lat 10 - eliminacje Basznia Dolna 2020-01-26 2020-01-26 15' + 5'' Ewa Żuk wyświetl



Wyszukiwarka