LP |
CRID |
|
Rejestracja |
Nazwa turnieju |
Miejsce |
Rozpoczęcie |
Zakończenie |
Tempo gry |
Sędzia główny |
Kom. |
Wyniki |
1 |
5024 |
100 |
2020-12-20 |
Świąteczny Turniej Warcabowy do lat 13 |
Błonie |
2020-12-20 |
2020-12-20 |
20' |
Arleta Flisikowska |
|
wyświetl |
2 |
5023 |
100 |
2020-12-20 |
Turniej Świąteczny |
Czarna Damka |
2020-12-20 |
2020-12-20 |
20' |
Zygmunt Ślęzak |
|
wyświetl |
3 |
5022 |
100 |
2020-12-06 |
Otwarte Mistrzostwa Kobiet Krajowego Zrzeszenia LZS |
Głaz |
2020-12-03 |
2020-12-06 |
90' |
Witold Bajkowski |
86 |
wyświetl |
4 |
5021 |
100 |
2020-12-06 |
Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS |
Głaz |
2020-12-03 |
2020-12-06 |
90' |
Witold Bajkowski |
86 |
wyświetl |
5 |
5020 |
100 |
2020-11-29 |
Mistrzostwa Gminy Lututów |
Czarna Damka |
2020-11-29 |
2020-11-29 |
20' |
Zygmunt Ślęzak |
|
wyświetl |
6 |
5019 |
100 |
2020-11-14 |
Finał XLIV Indywidualnych Mistrzostw Polski |
Sanok |
2020-11-08 |
2020-11-14 |
80' + 1' |
Sylwester Flisikowski |
86 |
wyświetl |
7 |
5018 |
100 |
2020-10-25 |
V Mistrzostwa Całkowicie Niewidomych Stowarzyszenia Cross |
Duszniki-Zdrój |
2020-10-17 |
2020-10-25 |
120' |
Robert Sobczyk |
86 |
wyświetl |
8 |
5017 |
100 |
2020-10-16 |
IX Drużynowe Mistrzostwa Kobiet Stowarzyszenia CROSS |
Giżycko |
2020-10-09 |
2020-10-16 |
80' + 1' |
Mirosław Grabski |
86 |
wyświetl |
9 |
5016 |
100 |
2020-10-11 |
VI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w warcabach błyskawicznych |
Horyniec-Zdrój |
2020-10-11 |
2020-10-11 |
3' + 2'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
10 |
5015 |
100 |
2020-10-11 |
VI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów w warcabach błyskawicznych |
Horyniec-Zdrój |
2020-10-11 |
2020-10-11 |
3' + 2'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
11 |
5014 |
100 |
2020-10-11 |
XXII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek |
Horyniec-Zdrój |
2020-10-09 |
2020-10-11 |
90' |
Ewa Żuk |
86 |
wyświetl |
12 |
5013 |
100 |
2020-10-11 |
XXII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów |
Horyniec-Zdrój |
2020-10-09 |
2020-10-11 |
90' |
Ewa Żuk |
86 |
wyświetl |
13 |
5012 |
100 |
2020-10-09 |
Puchar Stowarzyszenia CROSS |
Łeba |
2020-10-01 |
2020-10-09 |
90' |
Robert Sobczyk |
86 |
wyświetl |
14 |
5011 |
100 |
2020-09-26 |
XV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 6 |
Horyniec-Zdrój |
2020-09-26 |
2020-09-26 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
15 |
5010 |
100 |
2020-09-26 |
XV Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje do lat 8 |
Horyniec-Zdrój |
2020-09-26 |
2020-09-26 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
16 |
5009 |
100 |
2020-09-30 |
XXI Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS |
Giżycko |
2020-09-20 |
2020-09-30 |
80' + 1' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
85 |
wyświetl |
17 |
5008 |
100 |
2020-09-27 |
47. Turniej o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda Frey |
Dąbki |
2020-09-23 |
2020-09-27 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
85 |
wyświetl |
18 |
5007 |
100 |
2020-09-27 |
1. Turniej o Bursztynowy Kamień |
Dąbki |
2020-09-23 |
2020-09-27 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
85 |
wyświetl |
19 |
5004 |
100 |
2020-09-19 |
I Grand Prix Polski - Ekstraklasa |
Lipno |
2020-09-19 |
2020-09-19 |
15' + 5'' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
20 |
5003 |
100 |
2020-09-19 |
I Grand Prix Polski - Liga Żaków |
Lipno |
2020-09-19 |
2020-09-19 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
21 |
5002 |
100 |
2020-09-22 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera |
Krynica Morska |
2020-09-18 |
2020-09-22 |
90' |
Leon Miklosik |
85 |
wyświetl |
22 |
5001 |
100 |
2020-09-16 |
Ogólnopolski Obóz Sportowy |
Dźwirzyno |
2020-09-08 |
2020-09-16 |
90' |
Leon Miklosik |
85 |
wyświetl |
23 |
5000 |
100 |
2020-09-16 |
XXIV Mistrzostwa Kobiet Stowarzyszenia CROSS |
Jastrzębia Góra |
2020-09-08 |
2020-09-16 |
80' +1' |
Mirosław Grabski |
85 |
wyświetl |
24 |
4999 |
100 |
2020-09-19 |
I Grand Prix Polski - Liga Orlików |
Lipno |
2020-09-19 |
2020-09-19 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
25 |
4998 |
100 |
2020-09-19 |
I Grand Prix Polski - Liga Młodzików |
Lipno |
2020-09-19 |
2020-09-19 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
26 |
4997 |
100 |
2020-09-06 |
Ogólnopolskie Zawody Szachowo-Warcabowe Kaszuby 2020 |
Wdzydze |
2020-08-31 |
2020-09-06 |
90' |
Ewa Grabska |
85 |
wyświetl |
27 |
4996 |
100 |
2020-09-04 |
Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących |
Pokrzywna |
2020-08-28 |
2020-09-04 |
90' |
Sylwester Flisikowski |
85 |
wyświetl |
28 |
4995 |
100 |
2020-09-03 |
Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK Ustka 2020 |
Ustka |
2020-08-30 |
2020-09-03 |
90' |
Anna Chylewska-Sroka |
85 |
wyświetl |
29 |
4994 |
100 |
2020-08-30 |
XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych |
Lututów |
2020-08-27 |
2020-08-30 |
90' |
Witold Bajkowski |
85 |
wyświetl |
30 |
4993 |
100 |
2020-08-27 |
XXIV Mistrzostwa Polski Mężczyzn Stowarzyszenia CROSS |
Ignatki |
2020-08-16 |
2020-08-27 |
80' + 1' |
Mirosław Grabski |
85 |
wyświetl |
31 |
4976 |
100 |
2020-08-16 |
XLIV Mistrzostwa Polski Kobiet |
Rychlik |
2020-08-13 |
2020-08-16 |
80' + 1' |
Łukasz Kosobudzki |
85 |
wyświetl |
32 |
4971 |
100 |
2020-07-12 |
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących |
Giżycko |
2020-07-05 |
2020-07-12 |
90' |
Leon Miklosik |
85 |
wyświetl |
33 |
4970 |
100 |
2020-06-26 |
Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących o Puchar Podkarpacia |
Wołkowyja |
2020-06-18 |
2020-06-26 |
90' |
Maria Gawaluch |
84 |
wyświetl |
34 |
4969 |
100 |
2020-03-07 |
II Turniej GP Mazowsza 2020 do lat 8 |
Słupno |
2020-03-07 |
2020-03-07 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
35 |
4968 |
100 |
2020-03-07 |
II Turniej GP Mazowsza 2020 do lat 10 |
Słupno |
2020-03-07 |
2020-03-07 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
36 |
4967 |
100 |
2020-03-07 |
II Turniej GP Mazowsza 2020 do lat 13 |
Słupno |
2020-03-07 |
2020-03-07 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
37 |
4966 |
100 |
2020-03-07 |
II Turniej GP Mazowsza 2020 OPEN |
Słupno |
2020-03-07 |
2020-03-07 |
15'+5' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
38 |
4965 |
100 |
2020-03-01 |
IV Turniej Warcabowy o Złoty Kielich |
Milówka |
2020-02-27 |
2020-03-01 |
90' |
Robert Sobczyk |
83 |
wyświetl |
39 |
4964 |
100 |
2020-02-23 |
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 do lat 10 - finał |
Basznia Dolna |
2020-02-22 |
2020-02-23 |
90' |
Ewa Żuk |
83 |
wyświetl |
40 |
4963 |
100 |
2020-02-23 |
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 OPEN - finał |
Basznia Dolna |
2020-02-22 |
2020-02-23 |
90' |
Ewa Żuk |
83 |
wyświetl |
41 |
4962 |
100 |
2020-02-23 |
Półfinał XLIV Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa B |
Osieczna |
2020-02-20 |
2020-02-23 |
80' + 1' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
83 |
wyświetl |
42 |
4961 |
100 |
2020-02-23 |
Półfinał XLIV Indywidualnych Mistrzostw Polski - Grupa A |
Osieczna |
2020-02-20 |
2020-02-23 |
80' + 1' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
83 |
wyświetl |
43 |
4960 |
100 |
2020-02-12 |
Dni Warcabowe SANTANDER BANK POLSKA - Edycja 3 |
Środa Śląska |
2020-02-12 |
2020-02-12 |
20' |
Robert Sobczyk |
|
wyświetl |
44 |
4959 |
100 |
2020-02-15 |
III Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE - do lat 8 |
Oleszyce |
2020-02-15 |
2020-02-15 |
15' + 5'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
45 |
4958 |
100 |
2020-02-15 |
III Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE - do lat 10 |
Oleszyce |
2020-02-15 |
2020-02-15 |
15' + 5'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
46 |
4957 |
100 |
2020-02-15 |
III Turniej Warcabowy WARCABOWE LOVE - OPEN |
Oleszyce |
2020-02-15 |
2020-02-15 |
15' + 5'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
47 |
4955 |
100 |
2020-02-08 |
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Ekstraliga |
Sierpowo |
2020-02-08 |
2020-02-08 |
15' + 5'' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
48 |
4954 |
100 |
2020-02-08 |
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Młodzicy |
Sierpowo |
2020-02-08 |
2020-02-08 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
49 |
4953 |
100 |
2020-02-08 |
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Orlicy |
Sierpowo |
2020-02-08 |
2020-02-08 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
50 |
4952 |
100 |
2020-02-08 |
I Otwarte Mistrzostwa Sierpowa - VI Runda Grand Prix Wrocławia - Żacy |
Sierpowo |
2020-02-08 |
2020-02-08 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
51 |
4951 |
100 |
2020-01-26 |
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 OPEN - eliminacje |
Basznia Dolna |
2020-01-26 |
2020-01-26 |
15' + 5'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
52 |
4950 |
100 |
2020-01-26 |
XVIII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2020 do lat 10 - eliminacje |
Basznia Dolna |
2020-01-26 |
2020-01-26 |
15' + 5'' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |