LP |
CRID |
|
Rejestracja |
Nazwa turnieju |
Miejsce |
Rozpoczęcie |
Zakończenie |
Tempo gry |
Sędzia główny |
Kom. |
Wyniki |
1 |
4343 |
100 |
2016-11-27 |
VI Turniej Grand Prix 2016 do lat 8 |
Marki |
2016-11-27 |
2016-11-27 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
2 |
4342 |
100 |
2016-12-30 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy |
Wągrowiec |
2016-12-26 |
2016-12-30 |
60' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
3 |
4340 |
100 |
2016-06-19 |
XV Igrzyska Olimpijskie Sportowców Wiejskich Chełmno - Rio De Janeiro 2016 |
Chełmno |
2016-06-17 |
2016-06-19 |
60' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
4 |
4339 |
100 |
2016-06-19 |
XV Igrzyska Olimpijskie Sportowców Wiejskich Chełmno - Rio De Janeiro 2016 |
Chełmno |
2016-06-17 |
2016-06-19 |
60' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
5 |
4338 |
100 |
2016-12-03 |
Otwarty Turniej Andrzejkowo - Mikołajkowy |
Janikowo |
2016-12-03 |
2016-12-03 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
6 |
4337 |
100 |
2016-12-11 |
Otwarte Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS |
Sępólno Krajeńskie |
2016-12-08 |
2016-12-11 |
90' |
Jan Gnutek |
70 |
wyświetl |
7 |
4336 |
100 |
2016-12-11 |
Otwarte Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Kobiet |
Sępólno Krajeńskie |
2016-12-08 |
2016-12-11 |
90' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
8 |
4335 |
100 |
2016-12-10 |
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 1/4 |
Wilkołaz |
2016-12-10 |
2016-12-10 |
20' |
Leszek Stefanek |
|
wyświetl |
9 |
4334 |
100 |
2016-12-04 |
40. Mistrzostwa Polski Kobiet |
Karpacz |
2016-11-30 |
2016-12-04 |
80' + 1' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
70 |
wyświetl |
10 |
4333 |
100 |
2016-11-27 |
VI Turniej Grand Prix 2016 OPEN |
Marki |
2016-11-27 |
2016-11-27 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
11 |
4332 |
100 |
2016-11-27 |
VI Turniej Grand Prix 2016 do lat 13 |
Marki |
2016-11-27 |
2016-11-27 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
12 |
4331 |
100 |
2016-11-27 |
VI Turniej Grand Prix 2016 do lat 10 |
Marki |
2016-11-27 |
2016-11-27 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
13 |
4325 |
100 |
2016-11-27 |
Andrzejkowy Turniej do lat 10 |
Rychlik |
2016-11-27 |
2016-11-27 |
20' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
14 |
4324 |
100 |
2016-11-26 |
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących |
Lądek-Zdrój |
2016-11-19 |
2016-11-26 |
90' |
ir Jan Kotek |
70 |
wyświetl |
15 |
4323 |
100 |
2016-11-19 |
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Opiekunowie |
Żerków |
2016-11-19 |
2016-11-19 |
15' + 5'' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
16 |
4322 |
100 |
2016-11-09 |
21. Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej |
Gniezno |
2016-11-09 |
2016-11-09 |
3' + 2'' |
fr Magda Pawłowska |
|
wyświetl |
17 |
4321 |
100 |
2016-11-13 |
41. Drużynowe Mistrzostwa Polski |
Gniezno |
2016-11-09 |
2016-11-13 |
80' + 1' |
fr Magda Pawłowska |
70 |
wyświetl |
18 |
4320 |
100 |
2016-11-19 |
VI Turniej Integracyjny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój |
Jastrzębie-Zdrój |
2016-11-17 |
2016-11-19 |
90' |
Leon Miklosik |
70 |
wyświetl |
19 |
4316 |
100 |
2016-10-29 |
XII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego |
Wilkołaz |
2016-10-29 |
2016-10-29 |
20' |
Leszek Stefanek |
|
wyświetl |
20 |
4315 |
100 |
2016-10-22 |
Turniej Klasyfikacyjno - Szkoleniowy |
Wągrowiec |
2016-10-18 |
2016-10-22 |
60' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
21 |
4314 |
100 |
2016-10-16 |
XV Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa - finał |
Horyniec-Zdrój |
2016-10-15 |
2016-10-16 |
90' |
Ewa Żuk |
70 |
wyświetl |
22 |
4313 |
100 |
2016-10-23 |
Integracyjny Turniej Warcabowy |
Krynica-Zdrój |
2016-10-15 |
2016-10-23 |
90' |
Mirosław Grabski |
70 |
wyświetl |
23 |
4312 |
100 |
2016-10-21 |
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących |
Lądek Zdrój |
2016-10-14 |
2016-10-21 |
120' |
ir Jan Kotek |
70 |
wyświetl |
24 |
4311 |
100 |
2016-10-21 |
I Mistrzostwa Polski Niewidomych |
Lądek Zdrój |
2016-10-14 |
2016-10-21 |
120' |
Jerzy Gorczyński |
70 |
wyświetl |
25 |
4310 |
100 |
2016-10-08 |
IV Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orliczek |
Lubaczów |
2016-10-08 |
2016-10-08 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
26 |
4309 |
100 |
2016-10-08 |
IV Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików Młodszych |
Lubaczów |
2016-10-08 |
2016-10-08 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
27 |
4308 |
100 |
2016-11-11 |
XVII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS |
Rowy |
2016-10-02 |
2016-10-10 |
120' |
Mirosław Grabski |
70 |
wyświetl |
28 |
4306 |
100 |
2016-09-11 |
Polish Open 2016 |
Karpacz |
2016-09-04 |
2016-09-11 |
80' + 1' |
ir Jacek Pawlicki |
69 |
wyświetl |
29 |
4305 |
100 |
2016-08-28 |
XV Mistrzostwa Polski w grze aktywnej |
Lututów |
2016-08-27 |
2016-08-27 |
15' + 5'' |
ir Jacek Pawlicki |
|
wyświetl |
30 |
4304 |
100 |
2016-08-28 |
XXXIV Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej |
Lututów |
2016-08-28 |
2016-08-28 |
3' + 2'' |
ir Jacek Pawlicki |
|
wyświetl |
31 |
4303 |
100 |
2016-09-10 |
Polish Open 2016 Blitz |
Karpacz |
2016-09-10 |
2016-09-10 |
3' + 2'' |
fr Magda Pawłowska |
|
wyświetl |
32 |
4302 |
100 |
2016-09-24 |
Integracyjny Turniej KASZUBY 2016 |
Wdzydze Kiszewskie |
2016-09-17 |
2016-09-24 |
90' |
Mirosław Grabski |
69 |
wyświetl |
33 |
4301 |
100 |
2016-09-25 |
XLIII Turniej Warcabowy o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda Frey |
Dąbki |
2016-09-22 |
2016-09-25 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
69 |
wyświetl |
34 |
4296 |
100 |
2016-09-10 |
I Turniej Warcabowy WARCABOWE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO Chłopców |
Lubaczów |
2016-09-10 |
2016-09-10 |
20' |
Marek Jarapud |
|
wyświetl |
35 |
4295 |
100 |
2016-09-10 |
I Turniej Warcabowy WARCABOWE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO Dziewcząt |
Lubaczów |
2016-09-10 |
2016-09-10 |
20' |
Marek Jarapud |
|
wyświetl |
36 |
4294 |
100 |
2016-09-17 |
Puchar Podlasia |
Augustów |
2016-09-10 |
2016-09-17 |
90' |
Mirosław Grabski |
69 |
wyświetl |
37 |
4293 |
100 |
2016-08-06 |
XIV Turniej Warcabowy ROZTOCZE-2016 - kategoria juniorek do lat 10 |
Horyniec-Zdrój |
2016-08-06 |
2016-08-06 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
38 |
4292 |
100 |
2016-09-05 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Dźwirzyno |
Dźwirzyno |
2016-08-29 |
2016-09-05 |
90' |
Jerzy Gorczyński |
69 |
wyświetl |
39 |
4290 |
100 |
2016-09-11 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera |
Krynica Morska |
2016-09-05 |
2016-09-11 |
90' |
Jerzy Gorczyński |
69 |
wyświetl |
40 |
4288 |
100 |
2016-08-28 |
XVIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek |
Głuchów |
2016-08-26 |
2016-08-28 |
90' |
Maria Gawaluch |
69 |
wyświetl |
41 |
4287 |
100 |
2016-08-28 |
XVIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów |
Głuchów |
2016-08-26 |
2016-08-28 |
90' |
Maria Gawaluch |
69 |
wyświetl |
42 |
4286 |
100 |
2016-08-24 |
Ogólnopolski Turniej Warcabowy - Rowy 2016 |
Rowy |
2016-08-17 |
2016-08-24 |
90' |
Sylwia Dęga-Zamrzycka |
69 |
wyświetl |
43 |
4285 |
100 |
2016-06-04 |
III KROSNO OPEN 2016 |
Krosno |
2016-06-04 |
2016-06-04 |
20' |
Mariusz Gazda |
|
wyświetl |
44 |
4284 |
100 |
2016-08-14 |
VI Puchar Polski Stowarzyszenia CROSS |
Suwałki |
2016-08-07 |
2016-08-14 |
90' |
ir Leszek Łysakowski |
69 |
wyświetl |
45 |
4283 |
100 |
2016-08-06 |
XIV Turniej Warcabowy ROZTOCZE-2016 - kategoria juniorów do lat 10 |
Horyniec-Zdrój |
2016-08-06 |
2016-08-06 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
46 |
4282 |
100 |
2016-08-07 |
XXXIV Nadwarciański Turniej - LATO 2016 |
Wronki |
2016-08-07 |
2016-08-07 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
47 |
4281 |
100 |
2016-08-07 |
Wojewódzki Turniej Niesłyszących |
Łuków |
2016-08-07 |
2016-08-07 |
20' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
48 |
4280 |
100 |
2016-07-24 |
II Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa LKS UNIA Horyniec-Zdrój |
Horyniec-Zdrój |
2016-07-24 |
2016-07-24 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
49 |
4279 |
100 |
2016-07-16 |
II Powiatowy Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Lubaczów Juniorów do lat 8 |
Basznia Dolna |
2016-07-16 |
2016-07-16 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
50 |
4278 |
100 |
2016-07-16 |
II Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów |
Basznia Dolna |
2016-07-16 |
2016-07-16 |
20' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
51 |
4277 |
100 |
2016-07-22 |
Ogólnopolski Turniej NiS o Puchar Podkarpacia Kobiet |
Myczkowce |
2016-07-15 |
2016-07-22 |
90' |
Maria Gawaluch |
69 |
wyświetl |
52 |
4276 |
100 |
2016-07-22 |
Ogólnopolski Turniej NiS o Puchar Podkarpacia |
Myczkowce |
2016-07-15 |
2016-07-22 |
90' |
Stanisław Mazur |
69 |
wyświetl |
53 |
4275 |
100 |
2016-07-02 |
VI Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój |
Horyniec-Zdrój |
2016-07-02 |
2016-07-02 |
20' |
Jerzy Zaborniak |
|
wyświetl |
54 |
4274 |
100 |
2016-07-11 |
XVI Polska Gra-Open 2016 |
Nidzica |
2016-07-06 |
2016-07-11 |
120' / (50) + 30' |
ir Vitali Aniska |
69 |
wyświetl |
55 |
4273 |
100 |
2016-07-03 |
III Mistrzostwa Polski Dzieci - juniorzy do lat 8 |
Marki |
2016-07-01 |
2016-07-03 |
30' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
56 |
4272 |
100 |
2016-07-03 |
III Mistrzostwa Polski Dzieci - juniorki do lat 8 |
Marki |
2016-07-01 |
2016-07-03 |
30' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
57 |
4271 |
100 |
2016-06-26 |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet |
Łuków |
2016-06-24 |
2016-06-26 |
45' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
58 |
4270 |
100 |
2016-06-26 |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn |
Łuków |
2016-06-24 |
2016-06-26 |
45' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
59 |
4266 |
100 |
2016-06-26 |
I Turniej Warcabowy o Złoty Liść Dębu |
Stary Dzików |
2016-06-26 |
2016-06-26 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
60 |
4265 |
100 |
2016-06-14 |
IX Turniej Warcabowy OLIMPIJSKIE NADZIEJE - juniorzy do lat 8 |
Wielkie Oczy |
2016-06-14 |
2016-06-14 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
61 |
4264 |
100 |
2016-06-16 |
X Turniej Warcabowy OLIMPIJSKIE NADZIEJE - juniorzy do lat 8 |
Horyniec-Zdrój |
2016-06-16 |
2016-06-16 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
62 |
4263 |
100 |
2016-05-24 |
XV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych |
Basznia Dolna |
2016-05-24 |
2016-05-24 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
63 |
4262 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
64 |
4261 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
65 |
4260 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
66 |
4259 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
67 |
4258 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
68 |
4257 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
69 |
4256 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
70 |
4255 |
100 |
2016-06-12 |
XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 |
Dąbki |
2016-06-09 |
2016-06-12 |
90' |
fr Magda Pawłowska |
68 |
wyświetl |
71 |
4254 |
100 |
2016-06-20 |
Ogólnopolski Turniej Sielpia 2016 |
Sielpia |
2016-06-13 |
2016-06-20 |
90' |
ir Leszek Łysakowski |
68 |
wyświetl |
72 |
4253 |
100 |
2016-06-09 |
Ogólnopolski Turniej w Warcabach |
Pobierowo |
2016-06-02 |
2016-06-09 |
90' |
Marcin Sobiegraj |
68 |
wyświetl |
73 |
4252 |
100 |
2016-06-04 |
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Młodziczki |
Lipno |
2016-06-04 |
2016-06-04 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
74 |
4251 |
100 |
2016-06-04 |
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Orliczki |
Lipno |
2016-06-04 |
2016-06-04 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
75 |
4250 |
100 |
2016-06-04 |
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Liga Orlików |
Lipno |
2016-06-04 |
2016-06-04 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
76 |
4243 |
100 |
2016-04-02 |
III Turniej Grand Prix 2016 do lat 8 |
Mińsk Mazowiecki |
2016-04-02 |
2016-04-02 |
20' |
Łukasz Kosobudzki |
|
wyświetl |
77 |
4242 |
100 |
2016-04-02 |
III Turniej Grand Prix 2016 do lat 10 |
Mińsk Mazowiecki |
2016-04-02 |
2016-04-02 |
20' |
Łukasz Kosobudzki |
|
wyświetl |
78 |
4241 |
100 |
2016-04-02 |
III Turniej Grand Prix 2016 do lat 13 |
Mińsk Mazowiecki |
2016-04-02 |
2016-04-02 |
20' |
Łukasz Kosobudzki |
|
wyświetl |
79 |
4240 |
100 |
2016-04-02 |
III Turniej Grand Prix 2016 OPEN |
Mińsk Mazowiecki |
2016-04-02 |
2016-04-02 |
20' |
Łukasz Kosobudzki |
|
wyświetl |
80 |
4239 |
100 |
2016-05-31 |
VIII Turniej Warcabowy OLIMPIJSKIE NADZIEJE - juniorzy do lat 8 |
Stary Dzików |
2016-05-31 |
2016-05-31 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
81 |
4237 |
100 |
2016-05-29 |
VIII Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie |
Gniezno |
2016-05-26 |
2016-05-29 |
90' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
68 |
wyświetl |
82 |
4236 |
100 |
2016-05-27 |
XX Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS |
Wągrowiec |
2016-05-17 |
2016-05-27 |
90' |
Mirosław Grabski |
68 |
wyświetl |
83 |
4235 |
100 |
2016-05-27 |
XX Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS |
Wągrowiec |
2016-05-17 |
2016-05-27 |
90' |
ir Leszek Łysakowski |
68 |
wyświetl |
84 |
4234 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodziczek do lat 12 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
85 |
4233 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodziczek do lat 10 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
86 |
4232 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodziczek do lat 8 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
87 |
4231 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodzików do lat 14 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
88 |
4230 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodzików do lat 12 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
89 |
4229 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodzików do lat 10 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
90 |
4228 |
100 |
2016-05-22 |
III Ogólnopolski Turniej Młodzików do lat 8 |
Biały Dunajec |
2016-05-20 |
2016-05-22 |
20' |
Stefan Polny |
|
wyświetl |
91 |
4220 |
100 |
2016-03-12 |
IV Turniej Grand Prix Janikowa 2016 |
Janikowo |
2016-03-12 |
2016-03-12 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
92 |
4219 |
100 |
2016-03-20 |
IV Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Turniej C Juniorki |
Bydgoszcz |
2016-03-20 |
2016-03-20 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
93 |
4218 |
100 |
2016-03-20 |
IV Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Turniej B Juniorzy |
Bydgoszcz |
2016-03-20 |
2016-03-20 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
94 |
4217 |
100 |
2016-03-20 |
IV Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego - Turniej A Seniorzy |
Bydgoszcz |
2016-03-20 |
2016-03-20 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
95 |
4216 |
100 |
2016-05-15 |
Eliminacje do XV IOSW Chełmno - Rio de Janeiro 2016 Grupa B |
Krąplewiece |
2016-05-15 |
2016-05-15 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
96 |
4215 |
100 |
2016-05-15 |
Eliminacje do XV IOSW Chełmno - Rio de Janeiro 2016 grupa A |
Krąplewiece |
2016-05-15 |
2016-05-15 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
97 |
4214 |
100 |
2016-05-08 |
XXIII Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Starszych |
Janikowo |
2016-05-05 |
2016-05-08 |
90' |
Jan Gnutek |
68 |
wyświetl |
98 |
4213 |
100 |
2016-05-20 |
II Mistrzostwa Kłodzka |
Kłodzko |
2016-05-20 |
2016-05-20 |
30' |
Stanisław Urbanek |
|
wyświetl |
99 |
4206 |
100 |
2016-05-03 |
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA I MAZURY 2016 |
Bęsia |
2016-04-29 |
2016-05-03 |
90' |
Dariusz Trafny |
68 |
wyświetl |
100 |
4205 |
100 |
2016-05-03 |
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA I MAZURY 2016 |
Bęsia |
2016-04-29 |
2016-05-03 |
90' |
Dariusz Trafny |
68 |
wyświetl |
101 |
4204 |
100 |
2016-05-03 |
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA I MAZURY 2016 |
Bęsia |
2016-04-29 |
2016-05-03 |
90' |
Dariusz Trafny |
68 |
wyświetl |
102 |
4203 |
100 |
2016-05-03 |
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA I MAZURY 2016 |
Bęsia |
2016-04-29 |
2016-05-03 |
90' |
Dariusz Trafny |
68 |
wyświetl |
103 |
4202 |
100 |
2016-05-05 |
XIII Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej |
Firlej |
2016-04-29 |
2016-05-05 |
90' |
Konrad Bieżyca |
68 |
wyświetl |
104 |
4201 |
100 |
2016-04-23 |
VIII Turniej Grand Prix Wrocławia 2015-2016 Ekstraliga |
Pęgów |
2016-04-23 |
2016-04-23 |
20' |
Witold Bajkowski |
|
wyświetl |
105 |
4200 |
100 |
2016-04-23 |
VIII Runda Grand Prix 2015/2016 Liga Orlików |
Pegów |
2016-04-23 |
2016-04-23 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
106 |
4199 |
100 |
2016-04-19 |
Półfinał Mistrzostw Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących |
Krynica-Zdrój |
2016-04-11 |
2016-04-19 |
90' |
ir Leszek Łysakowski |
68 |
wyświetl |
107 |
4198 |
100 |
2016-04-17 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Chłopców do lat 16 |
Wronki |
2016-04-17 |
2016-04-17 |
20' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
108 |
4197 |
100 |
2016-04-17 |
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dziewcząt do lat 16 |
Wronki |
2016-04-17 |
2016-04-17 |
20' |
Sylwester Flisikowski |
|
wyświetl |
109 |
4196 |
100 |
2016-04-10 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-10 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
110 |
4195 |
100 |
2016-04-10 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-10 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
111 |
4194 |
100 |
2016-04-10 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-10 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
112 |
4193 |
100 |
2016-04-10 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-10 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
113 |
4192 |
100 |
2016-04-10 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-10 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
114 |
4191 |
100 |
2016-04-09 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-09 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
115 |
4190 |
100 |
2016-04-09 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-09 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
116 |
4189 |
100 |
2016-04-09 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-09 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
117 |
4188 |
100 |
2016-04-09 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-09 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
118 |
4187 |
100 |
2016-04-09 |
XXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-07 |
2016-04-09 |
90' |
fr Bartosz Socha |
68 |
wyświetl |
119 |
4186 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
120 |
4185 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
121 |
4184 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
122 |
4183 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
123 |
4182 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
124 |
4181 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
125 |
4180 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
126 |
4179 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
127 |
4178 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
128 |
4177 |
100 |
2016-04-08 |
XIV Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 w grze błyskawicznej |
Horyniec-Zdrój |
2016-04-08 |
2016-04-08 |
5' |
fr Bartosz Socha |
|
wyświetl |
129 |
4176 |
100 |
2016-04-07 |
Pólfinał Mistrzostw Polski Kobiet Niewidonych i Słabowidzących |
Olsztyn |
2016-04-02 |
2016-04-07 |
90' |
ir Jan Kotek |
68 |
wyświetl |
130 |
4147 |
100 |
2016-03-12 |
Finał XL Indywidualnych Mistrzostw Polski |
Lututów |
2016-03-05 |
2016-03-12 |
80' + 1' |
fr Magda Pawłowska |
67 |
wyświetl |
131 |
4146 |
100 |
2016-03-06 |
Finał Turnieju - Program DROGOWSKAZ 3 |
Przemyśl |
2016-03-04 |
2016-03-06 |
90' |
Maria Gawaluch |
67 |
wyświetl |
132 |
4145 |
100 |
2016-02-27 |
III Turniej Grand Prix Janikowa 2016 |
Janikowo |
2016-02-27 |
2016-02-27 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
133 |
4144 |
100 |
2016-03-05 |
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 4/4 |
Wilkołaz |
2016-03-05 |
2016-03-05 |
20' |
Leszek Stefanek |
|
wyświetl |
134 |
4143 |
100 |
2016-03-01 |
XVI Puchar WARMII i MAZUR Niewidomych i Słabowidzących |
Dadaj |
2016-03-01 |
2016-03-06 |
90' |
ir Jan Kotek |
67 |
wyświetl |
135 |
4136 |
100 |
2016-02-27 |
VI Runda Grand Prix 2015/2016 Liga Orlików |
Pęgów |
2016-02-27 |
2016-02-27 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
136 |
4135 |
100 |
2016-02-20 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - dziewczęta 11-13 lat |
Marki |
2016-02-20 |
2016-02-20 |
20' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
137 |
4134 |
100 |
2016-02-20 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - chłopcy 11-13 lat |
Marki |
2016-02-20 |
2016-02-20 |
20' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
138 |
4133 |
100 |
2016-02-20 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - dziewczęta 8-10 lat |
Marki |
2016-02-20 |
2016-02-20 |
20' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
139 |
4132 |
100 |
2016-02-20 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - turniej barażowy - chłopcy 8-10 lat |
Marki |
2016-02-20 |
2016-02-20 |
20' |
Michał Suchecki |
|
wyświetl |
140 |
4131 |
100 |
2016-02-13 |
XV Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa-eliminacje PILW-2016 |
Horyniec-Zdrój |
2016-02-13 |
2016-02-13 |
30' |
Ewa Żuk |
|
wyświetl |
141 |
4130 |
100 |
2016-02-22 |
I turniej w warcaby 100-polowe - Głuchów 2016 |
Głuchów |
2016-02-22 |
2016-02-22 |
20' |
Maria Gawaluch |
|
wyświetl |
142 |
4129 |
100 |
2016-02-21 |
Półfinały 40. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa B |
Lututów |
2016-02-18 |
2016-02-21 |
80' + 1' |
fr Bartosz Socha |
67 |
wyświetl |
143 |
4128 |
100 |
2016-02-21 |
Półfinały 40. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa A |
Lututów |
2016-02-18 |
2016-02-21 |
80' + 1' |
fr Bartosz Socha |
67 |
wyświetl |
144 |
4127 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - dziewczęta 11-13 lat |
Dobiesław |
2016-01-10 |
2016-01-10 |
20' |
Sebastian Knap |
|
wyświetl |
145 |
4126 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - dziewczęta 8-10 lat |
Dobiesław |
2016-01-10 |
2016-01-10 |
20' |
Sebastian Knap |
|
wyświetl |
146 |
4125 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - chłopcy 11-13 lat |
Dobiesław |
2016-01-10 |
2016-01-10 |
20' |
Sebastian Knap |
|
wyświetl |
147 |
4124 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa A - chłopcy 8-10 lat |
Dobiesław |
2016-01-10 |
2016-01-10 |
20' |
Sebastian Knap |
|
wyświetl |
148 |
4123 |
100 |
2016-02-06 |
II Turniej Grand Prix Janikowa |
Janikowo |
2016-02-06 |
2016-02-06 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
149 |
4122 |
100 |
2016-02-06 |
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 3/4 |
Wilkołaz |
2016-02-06 |
2016-02-06 |
20' |
Leszek Stefanek |
|
wyświetl |
150 |
4121 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - dziewczęta 11-13 lat |
Horyniec-Zdrój |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
151 |
4120 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - chłopcy 11-13 lat |
Horyniec-Zdrój |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
152 |
4119 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - dziewczęta 8-10 lat |
Horyniec-Zdrój |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
153 |
4118 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa B - chłopcy 8-10 lat |
Horyniec-Zdrój |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Jan Artymowicz |
|
wyświetl |
154 |
4117 |
100 |
2016-01-30 |
I Turniej Grand Prix 2016 OPEN |
Radzymin |
2016-01-30 |
2016-01-30 |
15' + 5'' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
155 |
4116 |
100 |
2016-01-30 |
I Turniej Grand Prix 2016 do lat 13 |
Radzymin |
2016-01-30 |
2016-01-30 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
156 |
4115 |
100 |
2016-01-30 |
I Turniej Grand Prix 2016 do lat 10 |
Radzymin |
2016-01-30 |
2016-01-30 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
157 |
4114 |
100 |
2016-01-30 |
I Turniej Grand Prix 2016 do lat 8 |
Radzymin |
2016-01-30 |
2016-01-30 |
20' |
Edyta Suchecka |
|
wyświetl |
158 |
4113 |
100 |
2016-01-30 |
I Mistrzostwa Gminy Osieczna V Runda Grand Prix - Liga Młodzików |
Osieczna |
2016-01-30 |
2016-01-30 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
159 |
4112 |
100 |
2016-01-30 |
I Mistrzostwa Gminy Osieczna V Runda Grand Prix - Liga Orlików |
Osieczna |
2016-01-30 |
2016-01-30 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
160 |
4111 |
100 |
2016-01-23 |
I Turniej Grand Prix Janikowa |
Janikowo |
2016-01-23 |
2016-01-23 |
20' |
Jan Gnutek |
|
wyświetl |
161 |
4110 |
100 |
2016-01-23 |
IV Runda Grand Prix 2015/2016 Liga Młodzików |
Pęgów |
2016-01-23 |
2016-01-23 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
162 |
4109 |
100 |
2016-01-23 |
IV Runda Grand Prix 2015/2016 Liga Orlików |
Pegów |
2016-01-23 |
2016-01-23 |
20' |
Arkadiusz Biadasiewicz |
|
wyświetl |
163 |
4108 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - dziewczęta 11-13 lat |
Marki |
2016-01-16 |
2016-01-16 |
20' |
Paweł Suchecki |
|
wyświetl |
164 |
4107 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - dziewczęta 8-10 lat |
Marki |
2016-01-16 |
2016-01-16 |
20' |
Paweł Suchecki |
|
wyświetl |
165 |
4106 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - chłopcy 11-13 lat |
Marki |
2016-01-16 |
2016-01-16 |
20' |
Paweł Suchecki |
|
wyświetl |
166 |
4105 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa D - chłopcy 8-10 lat |
Marki |
2016-01-16 |
2016-01-16 |
20' |
Paweł Suchecki |
|
wyświetl |
167 |
4104 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - dziewczęta 11-13 lat |
Lututów |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Zygmunt Ślęzak |
|
wyświetl |
168 |
4103 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - dziewczęta 8-10 lat |
Lututów |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
15' |
Zygmunt Ślęzak |
|
wyświetl |
169 |
4102 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - chłopcy 11-13 lat |
Lututów |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Zygmunt Ślęzak |
|
wyświetl |
170 |
4101 |
100 |
2016-01-17 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - eliminacje strefa C - chłopcy 8-10 lat |
Lututów |
2016-01-17 |
2016-01-17 |
20' |
Zygmunt Ślęzak |
|
wyświetl |
171 |
4100 |
100 |
2016-01-09 |
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 2/4 |
Wilkołaz |
2016-01-09 |
2016-01-09 |
20' |
Leszek Stefanek |
|
wyświetl |