Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 02 Grudnia 2020 12:58

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 GóraRank. 100 GóraTytuł 64 GóraRank. 64 Dół
2001110032289/2019KARLIKOWSKA MajaGZ LZS Darłowo00
2002110042290/2019JAROSZ WeronikaGZ LZS Darłowo00
2003110052291/2019BORKOWSKI IgorGZ LZS Darłowo00
2004110062292/2019CHACHURA JakubGZ LZS Darłowo00
2005110072293/2019PASZKOWSKI BartoszGZ LZS Darłowo00
2006110082294/2019STANISZEWSKA LenaGZ LZS Darłowo00
2007110092295/2019GADZAŁA KrystynaKSNiS Hetman Lublin00
2008110102296/2019LUBOWIECKA NinaGZ LZS Darłowo00
2009110112297/2019LIS CyprianGZ LZS Darłowo00
2010110122298/2019PASZKIEWICZ IgnacyGZ LZS Darłowo00
2011110132299/2019CICHY DominikGZ LZS Darłowo00
2012110142300/2019HUTMAN NikolaGZ LZS Darłowo00
2013110152301/2019OSMAŃSKI MichałGZ LZS Darłowo00
2014110162302/2019LUBOWIECKI MarceliGZ LZS Darłowo00
2015110172303/2019LEBIECKI BartłomiejGZ LZS Darłowo00
2016110182304/2019STANISZEWSKI DawidGZ LZS Darłowo00
2017110192305/2019MIĘKUS MarcelGZ LZS Darłowo00
2018110202307/2019BRZOZOWSKI NikodemUKS Roszada LipnoV00
2019110212308/2019BRZOZOWSKI KajetanUKS Roszada LipnoV00
2020110222311/2019MALEC MarekMUKS Libero Basznia DolnaIV00
2021110232313/2019MŁODOWIEC FilipMUKS Libero Basznia DolnaV00
2022110242314/2019LEŚNIEWSKI MichałUKS Roszada Lipno00
202369372319/2019GÓRCZAK MartynaUKS Roszada LipnoV00
2024111142432/2020ŁOŻYŃSKA OliwiaLZS Senet Janikowo00
202569382315/2019OKRASZEWSKI WojciechEKS Elcross ElblągIV19770
20266940GARWOLSKI AntoniMKS Mazovia Mińsk MazowieckiV00
2027110912402/2020DĄBROWSKA BarbaraŚKKFSiTNiS Kielce00
2028110252317/2019SMUŁCZYŃSKI MiłoszUKS Komorzanka Komorze00
2029111162434/2020STASIEROWSKI FranciszekMLKS Krajna Sępólno Krajeńskie00
203069432358/2019SOBKOWSKA JuliaLUKS Gry Logiczne Wronki0V0
203169452371/2020ZAREMBA LenaUKS Komorzanka Komorze0V0
20326946PÓŁTORAK JuliaUKS Komorzanka Komorze0V0
20336947MAZUREK OskarUKS Komorzanka Komorze0V0
20346951MIĘKUS ZuzannaGZ LZS Darłowo0V0
2035110292323/2019GÓRECKA JaninaIKS Zryw SłupskV00
2036110632368/2020RUTKOWSKI MateuszUKS Komorzanka Komorze00
2037110312327/2019JĘCKA Julia UKS Presto Włocławek00
2038110322328/2019KORZENIEWSKI MieczysławGKSN Kormoran GiżyckoV20220
2039110332329/2019TWAROWSKA MonikaGKSN Kormoran Giżycko00
2040110342330/2019MYSZKOWSKI Marcjan00
2041110392335/2019VAN IJZENDOORN MartijnWKS Admirał Pcbest Szczecin00
204269892426/2020JAKONIUK GrzegorzUKS Lokator GnieznoIV00
2043110402336/2019GETMAŃSKI AlexanderWKS Admirał Pcbest Szczecin00
2044110422338/2019PISKORSKI StanisławGKSN Kormoran Giżycko00
2045110432340/2019CZERWIEC RafałLZS Senet Janikowo00
20466972JAREMKO MilenaSGU Czarni OleszyceV00
20476953TOMCZYK WiesławaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoIV00
2048111132431/2020KUBIAK NataliaLZS Senet Janikowo00
20496955PILŚNIAK AnnaSGU Czarni OleszyceIV00
20506956WITKO WiktoriaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówV00
205169602341/2019STAŃCO TadeuszKSNiS Cross JastrzębieV00
2052110892400/2020RACIS WeronikaOKS Warmia i Mazury OlsztynIV00
20536963ANTONIK IzabelaMUKS Libero Basznia DolnaV00
20546964MAJ KacperSGU Czarni OleszyceV00
20556965ŻURYŁO ElżbietaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówV00
20566966MAZUR PawełSGU Czarni OleszyceV00
205769672404/2020PAUSZEK MagdalenaLKS Zuch RychlikIV0IV0
2058110442343/2019STANIEC KrzysztofSKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa00
2059110452345/2019MAKUCHOWSKA BarbaraDKKFSiTNiS Sudety Kłodzko00
2060110462347/2019KOLCZAK KonradLSWKS Złote Piony BielawaV00
2061110472348/2019WYBRANIEC MieczysławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIV20530
2062110482349/2019DOLATOWSKI SzymonUKS Struga Marki00
2063110492350/2019KACZMARZYK Krzysztof00
2064110502351/2019ZBOIŃSKI GrzegorzUKS SW Jeziorany00
2065110512352/2019UFNAL Sandra00
2066110522353/2019UFNAL Alan00
2067110852396/2020MIGAŁKA EwaIKS Debiut Stąporków00
20686991JANISZEWSKA IrenaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoV00
2069111152433/2020KOZACZYŃSKA AnnaLZS Senet Janikowo00
20707011OSIOWY MateuszSGU Czarni OleszyceV00
2071110882399/2020RACIS MichałOKS Warmia i Mazury OlsztynIV20830
2072110532354/2019HALAMUS MagdalenaLKS Czarna Damka Lututów00
2073110542355/2019KOTOWICZ JuliaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik0IV0
2074110552356/2019DZIK GabrielaLUKS Gry Logiczne Wronki00
2075110562357/2019BOROVYK OleksandrLUKS Gry Logiczne Wronki00
2076110572359/2019DROŻYŃSKI KsaweryLUKS Gry Logiczne Wronki00
20776974HYPIAK EmiliaMUKS Libero Basznia DolnaIV00
207869762392/2020DOBIAŁA KatarzynaUKS Roszada LipnoV0IV0
20796977MARACH WaldemarUKS Roszada Lipno0V0
2080110822393/2020ZIĘBA KatarzynaIKS Debiut Stąporków00
208141410481/2007DULIŃSKA AnnaKieleckie Towarzystwo WarcaboweIV0I+1790
20823871764/2015KOMOROWICZ RyszardLUKS Gry Logiczne WronkiIV1895IV1804
208362180408/2007MYSZUK NataliaUKS Roszada LipnoIV0I1816
208490050053/2007GRACZYK AnnaLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII+1970II1829
208545520072/2007JUSZCZAK SławomirLZS Kuźnica ŻelichowskaII1926II1832
208662260415/2007JANISZEWSKA JoannaUKS Roszada LipnoIV0I1840
208717780317/2007WÓJCIK MaciejKieleckie Towarzystwo WarcaboweIII1953III1847
208835090092/2007KULMA MartaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII1747III1847
208925570530/2007OSIŃSKA HelenaLKS Olymp BłonieK1858K1858
209062190409/2007MYSZUK MarikaUKS Roszada LipnoIV1916III1859
209142390080/2007KNAP (FLISIKOWSKA) MartaLKS Zuch RychlikII+1923II+1866
209259741157/2011JÓŚK TeresaUKS Struga MarkiI+1920III1869
209340660406/2007PIASEK AgnieszkaLUKS Gry Logiczne WronkiIII1848II1872
209428580517/2007SKRZYŃSKA DanutaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieI1886II1879
209545540070/2007KOWALSKA AgataLZS Kuźnica ŻelichowskaII1890II1881
209657660296/2007KACZMAREK KacperMKSW Pat Miejska GórkaIV1994III1881
209752011468/2014MĄDRA MartaLUKS Gry Logiczne WronkiIV1842II1884
209859961180/2011KRAUSE SylwiaLUKS Gry Logiczne WronkiII1898III1887
2099104821661/2015SZÓSTAK WiktoriaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieII1900IV1887
210060951261/2012SZYMKOWIAK ErykMKSW Pat Miejska GórkaV0III1899
210157640294/2007NIWCZYK SzymonMKSW Pat Miejska GórkaIV1963II1907
210220890387/2007MATLAK KarolLUKS Gry Logiczne WronkiI+2035I1908
210321420392/2007RADZI KrystynaLUKS Gry Logiczne WronkiK1846I1908
2104105541745/2015JAGODZIŃSKA Weronika TeresaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieIV19511913
210557630293/2007FRANKIEWICZ AgataMKSW Pat Miejska GórkaIV0IV1916
210662230424/2007SZYMAŃSKI RadosławUKS Roszada LipnoIV0III1918
210738440069/2007JUSZCZAK ŁukaszLZS Kuźnica ŻelichowskaIV1858V1922
210856910999/2010MŁODA JoannaMKSW Pat Miejska GórkaIV1900II1922
210960151244/2012RUTA MartaUKS Roszada LipnoII1975III1925
211043670054/2007GRACZYK PiotrLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII1994II1928
211120880554/2007MATLAK DanielLUKS Gry Logiczne WronkiI2088I1937
211247200089/2007WOCIAL ŁukaszGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2086II1937
211355180800/2009BIADASIEWICZ AdamOKS Sokół WrocławI++2194IV1941
211417000557/2007MINKINA TadeuszLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII0II1944
211563911367/2013GRZESIAK WiktoriaUKS Roszada LipnoIII1956III1946
211673460579/2007BIELASIK RyszardCKM Łódź0III1948
211754280718/2008SZYMASZKIEWICZ KatarzynaUKS Pitagoras PęgówII1977II1949
211858181052/2010MARCINOWSKA JagodaUKS Roszada LipnoIII1945IV1951
211973690003/2007BIERNAT KamilaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI1970I1953
212020170551/2007BIEDZIAK MichałLUKS Gry Logiczne WronkiII1916I1957
212140540327/2007GÓRNIAK SoniaKłodawska Jedynka0I+1957
21229070394/2007ROWIŃSKI HenrykLUKS Gry Logiczne WronkiI1920III1958
212310240623/2008KASPEREK TadeuszLKS Zuch RychlikI1936III1964
21243321065/2010KACZUGA KazimierzUKS Roszada LipnoI2078II1966
212564461481/2014ŁUSZCZEK ŁukaszSIN Razem ŚwiecieIII18841968
212673770339/2007GRODECKA AnnaGKS Diagram Mińsk MazowieckiK++2115II+1970
212758510524/2007KACZMARSKI RobertMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2028IV1972
212834750391/2007PERZ ArturLUKS Gry Logiczne WronkiII+2007I1973
212958460539/2007BAJKOWSKA JagodaOKS Sokół WrocławK2105II1974
213066871970/2017LEPAK EmiliaUKS SW JezioranyK+2025II+1974
213160121259/2012KUJAWA FilipUKS Roszada LipnoIII1989II1978
213228640137/2007GRZESIAK GrażynaUKS Struga MarkiK2098K1979
213345500346/2007MORZY SzymonUKS SW JezioranyI+2173III1979
213462200421/2007SZYMAŃSKA JoannaUKS Roszada LipnoII1950I1980
213512210315/2007JABŁOŃSKI JerzyKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II1983
213657610290/2007MATYSIAK AdamMKSW Pat Miejska GórkaIV2026IV1983
213786040354/2007PUĆ FilipOKS Sokół WrocławI2063IV1984
2138108502098/2018KRAUSE AdamLUKS Gry Logiczne Wronki0V1984
213959621145/2011PIĄTEK JędrzejLSWKS Złote Piony BielawaIV2014V1987
21406021289/2012GESELLE RomanUKS Roszada LipnoII+0II+1991
214180580544/2007ŁAKOMSKA JuliaUKS Pitagoras PęgówII1977III1992
214262210427/2007FEDYK FortunataUKS Roszada LipnoIV2039III1995
214359921176/2011NAPIONTEK PiotrSIN Razem ŚwiecieIII1897V1995
214458030420/2007KONIECZNY MikołajUKS Roszada LipnoIV1955III1996
214533540542/2007KWOCZ AgnieszkaUKS Pitagoras PęgówI++2042II1997
214645530074/2007ROSSOCHACKI BartłomiejLZS Kuźnica ŻelichowskaIII1919III1999
214757950382/2007KACZMAREK ArkadiuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV1984III2002
214855470838/2009CHMIELARCZYK DanielMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIII2026III2005
214916800918/2009BOJARSKI RemigiuszKieleckie Towarzystwo WarcaboweII0II2007
215055380828/2009NAPIONTEK KamilSIN Razem ŚwiecieII+2041II2008
215177080561/2007LAMENT KatarzynaOKS Sokół WrocławIII1897III2009
215228020639/2008JURKIEWICZ AgnieszkaLKS Olymp BłonieK+2079M2011
215313890410/2007MYSZUK ZbigniewUKS Roszada LipnoIII0II+2013
21541970246/2007MAMET JanLUKS Gry Logiczne WronkiK2063I2017
215554390730/2008MISIOŁEK KamilaOKS Sokół WrocławI++2013III2021
215628410223/2007ZAREMBA MałgorzataUKS Lokator GnieznoK++2147AM2022
215762330388/2007MŁYNARCZYK MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV2009IV2023
215857850348/2007SUCHOCKA ZuzannaUKS SW JezioranyI+2064III2023
215955510843/2009RATAJSZCZAK MateuszUKS Roszada LipnoIII2029IV2023
216045690358/2007KWOCZ PawełUKS Pitagoras PęgówII1982III2025
216157311042/2010BANASZEK MartinUKS Struga MarkiI2138I+2025
216260981216/2012ZIELIŃSKA AleksandraUKS Roszada LipnoIII2001II2028
216340630403/2007WALENTYNOWICZ AdamLUKS Gry Logiczne WronkiII2002II2029
216462250419/2007KONIECZNY KrzysztofUKS Roszada LipnoIII2025II+2029
216562430274/2007NOWAKOWSKI MateuszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV1954IV2029
216641710234/2007GRZELAK ArseniuszOKS Sokół WrocławI2012I+2031
216752400237/2007MARCZUK TomaszOKS Sokół WrocławI2182II2031
216812950105/2007PERDEK EdwardLKS Czarna Damka LututówI++2094II+2032
216973760338/2007GRODECKI JakubGKS Diagram Mińsk MazowieckiII+2034III2032
217044500355/2007MEDERSKA KatarzynaUKS Pitagoras PęgówK2131I2034
217115330093/2007KULMA GrzegorzGKS Diagram Mińsk MazowieckiI1991III2035
217233200262/2007SUCHECKA EdytaUKS Struga MarkiM2076K2036
217341290381/2007DYLAŃSKI PiotrLUKS Gry Logiczne WronkiII1998II2038
217476050269/2007MOCZULSKI ArturUKS Struga MarkiII2101III2039
217557700304/2007NESTERAK WiktorLKS Unia Horyniec-ZdrójII2118IV2039
217643450374/2007SOBIEGRAJ MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaII+2031II+2040
217759581141/2011BACIA DamianLSWKS Złote Piony BielawaIV1976IV2041
217828050224/2007CHYLEWSKA-SROKA AnnaGZ LZS DarłowoMFF2222II+2044
217922960175/2007KAROLIŃSKI WłodzimierzIKS Victoria BiałystokI2144I+2046
218058911075/2010SZYPA FilipUKS Pitagoras PęgówIII1955III2046
218155500842/2009FRANEK DawidUKS Roszada LipnoI2122I++2047
218255060792/2009STAŃCZUK KatarzynaLKS Olymp BłonieMFF2263II2048
218329950328/2007SOBIEGRAJ (PĘTLICKA) AnetaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK2105K+2050
218419450349/2007ROMASZEWSKI RyszardUKS SW JezioranyK2142K2055
218562490575/2007JARNUCZAK DamianLUKS Gry Logiczne WronkiII0I++2056
218658710603/2007NADULNY AdrianLKS Olymp BłonieIII2011IV2058
218733370378/2007GRZYBOWSKA MonikaLKS Olymp BłonieI+2043K2060
218859531136/2011SKOBEL MateuszLUKS Gry Logiczne WronkiII2060I+2061
218950150088/2007WOCIAL MarcinGKS Diagram Mińsk MazowieckiI++2227I+2063
219050640372/2007PYRCZ MonikaLKS Grom Złota Dama PoczesnaK+2150I+2063
219159541137/2011JURCEWICZ TomaszLSWKS Złote Piony BielawaIII2063III2066
219254810772/2008SOBOLEWSKA KarolinaUKS Struga MarkiII+2016III2070
219325060640/2008SUSEK-MARECKA EmiliaLKS Zuch RychlikK2135I+2072
21945690558/2007KARPIŃSKI EdwardUKS Roszada LipnoI2073K+2074
219543500094/2007ROSIŃSKI DamianGKS Diagram Mińsk MazowieckiII2049I2074
219659591142/2011BARABASZ MarekOKS Sokół WrocławII+2168III2074
21972280576/2007MACIASZEK DariuszCKM ŁódźII0II+2075
219863951356/2013SZUMERA FranciszekLKS Grom Złota Dama PoczesnaI2159II2078
2199110412337/2019MANIECKI BartoszUKS Struga Marki0II2078
220073170256/2007KRÓLAK BartłomiejMKS Mazovia Mińsk MazowieckiII2076II2081

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12  >  >>

Wyszukiwarka