Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 20 Września 2021 02:02

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12  >  >>

L.P.Nr ewid. GóraLicencja zaw. GóraNazwisko, Imię GóraKlub GóraTytuł 100 GóraRank. 100 DółTytuł 64 GóraRank. 64 Góra
180150050647/2008OBIELAK AngelaMUKS Feniks RóżańskoIV19450
180258821066/2010GARDZIŃSKI KazimierzPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIV19450
180358181052/2010MARCINOWSKA JagodaUKS Roszada LipnoIII1945IV1951
180464821419/2013KROSZEL JustynaSRW RychlikIII1945III0
1805103861540/2014GAWRON WiktoriaUKS Roszada LipnoIII1945III0
180612921246/2012HALAMUS WiktorLKS Czarna Damka LututówII19460
180737070163/2007NIEWIŃSKI AntoniIKS Victoria BiałystokIII19460
180842450121/2007PADUSZYŃSKI CzesławŚKKFSiTNiS KielceIII19460
180955580851/2009BARZYCKI AndrzejKSNiS Hetman LublinV19460
181063341320/2013JĘDRASIK ŁukaszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV1946V0
181166091650/2015GRALAK AmeliaLUKS Zefir JanikowoIII19460
1812109422219/2019RUBAJ MaksymilianSIN Razem ŚwiecieV19460
181345730132/2007GIZA AleksanderWPKS Pionek WłocławekV19470
181451130676/2008KOZYRA MariuszKSNiS Hetman LublinIV19470
181554250715/2008PLESKACZ KamilLKS Unia Horyniec-ZdrójIV19470
181654790769/2008KOPEĆ KazimierzPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIV19470
1817104341600/2014WĘGRZYN WiktoriaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1947III0
1818106251835/2016CHOCISZEWSKA EwaSNiS Syrenka WarszawaIII19470
181968122119/2018JANUSZ JustynaSGU Czarni OleszyceIII1947III0
182054210711/2008BABIAK KarolinaGZ LZS DarłowoII+19480
182156230920/2009BRZESZCZ ZygmuntSRiPDNiS Nadzieja KrakówIII19480
182260371688/2015SZCZYPKA PiotrPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślV19480
182364712366/2020JURCZAK TeresaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIII19480
182466731829/2016NAZARKO JuliaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1948V0
1825108282072/2017WOŹNIAK MirosławŚKKFSiTNiS Kielce19480
182680110301/2007ŁANIA DianaLKS Unia Horyniec-ZdrójII19490
182753970684/2008SKWIRA ZygmuntKSiRNiS Tęcza PoznańV19490
182855820876/2009JUŹKO JózefaKSNiS Cross JastrzębieIII19490
1829104071566/2014PONIEWIERSKA JadwigaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoV19490
18302018BUTYŃSKI ArkadiuszSGU Czarni OleszyceIII19500
183162200421/2007SZYMAŃSKA JoannaUKS Roszada LipnoII1950I1980
183280240526/2007BIELKO MichałUKS Meteor DachnówIV19500
183368412248/2019GANCARZ OliwiaSGU Czarni OleszyceII1950III0
183444600513/2007PĘKAŁA KrystynaIKS Zryw SłupskII+19510
183552470319/2007WNUK IrenaDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoI19510
183662750202/2007DEJA JanRKKFSiTNiS RadomV19510
1837105541745/2015JAGODZIŃSKA Weronika TeresaMLKS Krajna Sępólno KrajeńskieIV19511913
1838107211952/2017KRAUSE FilipLUKS Gry Logiczne WronkiIV1951V0
1839108232067/2017KUBÓW KrzysztofOKSTNiS Cross OpoleIV19510
1840109282201/2019BALAWENDER JakubLKS Unia Horyniec-ZdrójIV19510
184155710865/2009GADZAŁA HenrykKSNiS Hetman LublinIV19520
184217780317/2007WÓJCIK MaciejKieleckie Towarzystwo WarcaboweIII1953III1847
184340120142/2007SITARZ WładysławPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślIV19530
184440940457/2007NARLOCH ŁukaszGLKS Tor LaskowiceII19530
184566751847/2016KOWALSKA MelisaMDK 1 BydgoszczIV19530
1846106231833/2016GRABARZ MiłoszLKS Unia Horyniec-ZdrójIV19530
184768112153/2018NIECHAJ WiktoriaSGU Czarni OleszyceIII1953IV0
184862430274/2007NOWAKOWSKI MateuszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV1954IV2029
184964841510/2014FLISIKOWSKA AgataUKS Roszada LipnoI1954III0
185066111693/2015STACHOWIAK JoannaUKS Roszada LipnoIII1954III0
1851107862028/2017DUBIELCZYK TomaszGZ LZS Darłowo19540
1852109092177/2018SIENKIEWICZ DariuszIKS Victoria BiałystokIV19540
185345230666/2008CZAPIEWSKI SylwesterGLKS Tor LaskowiceIV19550
185445240665/2008GOŁUŃSKI StanisławGLKS Tor LaskowiceIV19550
185558030420/2007KONIECZNY MikołajUKS Roszada LipnoIV1955III1996
185658911075/2010SZYPA FilipUKS Pitagoras PęgówIII1955III2046
185761671263/2012BAGIŃSKA AmeliaUKS Pitagoras PęgówIII1955V0
185861411251/2012STAŃCZAK StanisławPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIII19560
185963911367/2013GRZESIAK WiktoriaUKS Roszada LipnoIII1956III1946
1860106441856/2016GŁĄBIAK DamianLZS Senet JanikowoV19560
186138170787/2009GOLEWSKA BarbaraMDK WitnicaII19570
186245270448/2007HANUSZKIEWICZ KazimierzEKS Elcross ElblągIII19570
1863104281592/2014CHALABA JuliaUKS Struga MarkiII1957III0
186440250160/2007KOZŁOWSKI EdwardIKS Victoria BiałystokII19580
186564151085/2010GIERYCZ TadeuszKSiRNiS Pionek Bielsko-BiałaIV19580
186653700636/2008WIĘCKOWSKI JerzySKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaV19580
186755210785/2009CIEĆKA MirosławLKS Czarna Damka LututówIV1958V0
186850400622/2008RESZKA AnetaSSWDK NiewiadówII1959III0
186963531353/2013MUSIAŁA DominikaUKS Pitagoras PęgówIII1959IV0
187064211495/2014PAKOS SzymonUKS Błyskawica Staniewice19590
1871108412089/2017CZERNIAK ZuzannaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówIII1959IV0
1872108622112/2018ZAWITAJ TymoteuszMUKS Wieża Kórnicka KórnikIII1959IV0
1873107702010/2017PAPIERNICKI JakubLKS Unia Horyniec-ZdrójIII1960IV0
187463731494/2014ROZNER PiotrLKS Unia Horyniec-ZdrójV19610
1875107722012/2017PADZIK MateuszMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV1961V0
1876105831780/2016KĄTNY TymoteuszMUKS Wieża Kórnicka KórnikIII1961IV0
1877108192063/2017GRZEGORCZYK WacławDKKFSiTNiS Sudety KłodzkoIII19610
187868492158/2018LORENC PatrykMUKS Libero Basznia DolnaIV19610
187940960459/2007NARLOCH MateuszGLKS Tor LaskowiceII19620
188047430599/2007KOBOS JakubUKS Pitagoras PęgówII19620
188157051014/2010DALECKA BożenaIKS Zryw SłupskII19620
188257061015/2010RENKOWSKA AlinaOKS Warmia i Mazury OlsztynII19620
188357640294/2007NIWCZYK SzymonMKSW Pat Miejska GórkaIV1963II1907
188463871364/2013MATYSIAK MateuszUKS Roszada LipnoIII1964II0
1885105521743/2015BAKALARCZYK WłodzimierzKSN Omega ŁódźIV19640
188667111878/2016ŚLIWA MilenaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówIII19640
188745430111/2007BIAŁKOWSKA AnnaLKS Czarna Damka LututówII1965II0
188871210487/2007STARUCH RomanIKS Zryw SłupskIII19650
188954780768/2008MERTA JanNKSTNiS Atut NysaIV19650
1890107652004/2017SIEJCA TadeuszSKFSiTNiS Jutrzenka CzęstochowaV19650
189161970308/2007GRODECKI JerzyOKS Warmia i Mazury OlsztynII19660
189259261111/2010STAWISKI KonradKS Pętelka Działdowo SWSV19660
1893104011560/2014JARAPUD AdrianSGU Orzeł LubaczówIV19660
189467091872/2016KOZICKA JagodaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówII1966IV0
189520021220/2012GARJACIAK MarekUKS Lokator GnieznoII19670
189658370519/2007MAKSYMIUK DawidGKSN Kormoran GiżyckoIII19670
1897106101811/2016RUMIŃSKI AntoniUKS Roszada LipnoIV1967IV0
189850940434/2007SANECKI KazimierzMCK Skarżysko-Kamienna1968III0
189955260826/2009JAGIEŁA ElżbietaPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII+19680
1900111062420/2020SZWOJNICKA ReginaSNiS Syrenka WarszawaIII19680
190163311317/2013LISZKA PawełUKS Pitagoras Pęgów19680
1902104191580/2014MUZAJ MichałUKS Struga MarkiIII1968IV0
1903108432091/2017PIETRAKIEWICZ GrzegorzKSN Omega ŁódźV19680
190451012181/2018MIOTK JerzyGKSONiS Jantar GdańskIV19690
190573660270/2007WERELICH AleksanderUKS Struga MarkiIV1969IV0
1906107431978/2017REIF MilenaOKS Sokół WrocławIII1969IV0
190725340606/2008ŻUK (TARNAWSKA) EwaLKS Unia Horyniec-ZdrójI19700
190836230324/2007KOMAROW MikołajNKSTNiS Atut NysaIII19700
190951280117/2007BOBER EmiliaIkar LublinII19700
191073690003/2007BIERNAT KamilaMKS Mazovia Mińsk MazowieckiI1970I1953
191190050053/2007GRACZYK AnnaLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII+1970II1829
191257740322/2007PIPIAK RyszardDKKFSiTNiS Sudety Kłodzko19700
191362901291/2012MAZUROWSKI BartoszOKS Sokół WrocławII1970IV0
191463931362/2013NADOL MichalinaUKS Roszada LipnoIV1970V0
1915106111812/2016PĘCZEK RoksanaLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII19700
191673810244/2007METELSKI KarolUKS Struga MarkiV1971V0
191776130534/2007LEPIARSKI FilipLKS Grom Złota Dama PoczesnaIV1971IV0
191858961080/2010ŻMUDA JagodaUKS Pitagoras PęgówIV1971IV0
191949530188/2007KOZIK LesławNKSTNiS Atut NysaIII19730
192051250020/2007GULBIŃSKA MirosławaOKSTNiS Cross OpoleIII19730
192162801281/2012RYWALSKI ZygmuntGKSONiS Jantar GdańskV19730
1922104651642/2015FLISIKOWSKI KamilSRW RychlikIII1973V0
1923106401851/2016PAWLACZEK PaulinaLSWKS Złote Piony BielawaIII19730
192447970122/2007HUDZIEC WładysławŚKKFSiTNiS KielceII19740
192559401121/2010ŁUSZCZ JanKSNiS Cross JastrzębieIII19740
192645060839/2009TRUSZCZYŃSKI MarcinLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII1975II0
192755100791/2009MIĄŻEK ApoloniaUKS Pitagoras PęgówII1975III0
192859991183/2011NADOL MarcelinaUKS Roszada LipnoIII1975IV0
192960151244/2012RUTA MartaUKS Roszada LipnoII1975III1925
193055140796/2009KOŁODZIEJCZYK TomaszOKS Sokół WrocławIII1976IV0
193159581141/2011BACIA DamianLSWKS Złote Piony BielawaIV1976IV2041
1932105731769/2015KOPACKI ZbigniewLKS Czarna Damka LututówIV19760
1933109072175/2018JENDRYS WiesławKSN Omega ŁódźIV19760
19344896JACEK KazimierzPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIV19770
193548980282/2007NARLOCH ZbysławPKKKFSiTNiS Łuczniczka BydgoszczIV19770
193680580544/2007ŁAKOMSKA JuliaUKS Pitagoras PęgówII1977III1992
193754280718/2008SZYMASZKIEWICZ KatarzynaUKS Pitagoras PęgówII1977II1949
1938104261590/2014KISYK MaciejMUKS Libero Basznia DolnaIII19770
1939104871667/2015WAWRZYNIAK PatrycjaUKS Komorzanka KomorzeIII1977III0
194062680085/2007MARECKI MaciejSRW Rychlik19780
194165541603/2014SZYMECZKO BartłomiejLKS Unia Horyniec-ZdrójII1978V0
194249970017/2007PYTLIK LeokadiaOKSTNiS Cross OpoleIV19790
194361631256/2012KOZACZYŃSKI MateuszLZS Senet JanikowoII19790
1944104321598/2014KOWAL SebastianLKS Unia Horyniec-ZdrójIV19790
1945111052419/2020WOŹNIAK AndrzejLKS Czarna Damka LututówIV19790
1946110222311/2019MALEC MarekMUKS Libero Basznia DolnaIV19790
194740490065/2007DROZDOWSKI PawełSRW RychlikII+19800
194858761059/2010KOZA MateuszLZS Kuźnica ŻelichowskaV19800
194956981006/2010RAK StanisławUKS Lokator GnieznoI19810
195042470486/2007ZAPAŚNIK HenrykNKSTNiS Atut NysaIV19820
195145690358/2007KWOCZ PawełUKS Pitagoras PęgówII1982III2025
195263021299/2013SIWIK GrzegorzLKS Czarna Damka LututówII1982IV0
195364410739/2008RĘKAWEK SzymonSNiS Syrenka WarszawaIII19830
19543530630/2008PAWLISZ ZdzisławMDK WitnicaIII19840
195557950382/2007KACZMAREK ArkadiuszLUKS Gry Logiczne WronkiIV1984III2002
195653900664/2008OSTAPIUK RyszardNKSTNiS Atut NysaIII19850
195756200916/2009HANUSZEWICZ PawełOKS Sokół WrocławIV1985V0
195868302148/2018GIER DawidSGU Czarni OleszyceIV1985V0
195973740101/2007DERLATKA AdrianMKS Mazovia Mińsk MazowieckiIV19860
1960110772386/2020MAĆKOWIAK MariolaIV19860
196168292137/2018HALINIAK ViktoriaMUKS Libero Basznia DolnaII1986IV0
196263201313/2013KAZIK ŁukaszLKS Unia Horyniec-ZdrójV19870
196366161613/2015STELMACH DawidSGU Czarni OleszyceV19870
1964104461619/2015PAWLAK KarolinaOKS Sokół WrocławII+1987III0
1965109432221/2019RACZYŃSKA KatarzynaOKS Warmia i Mazury OlsztynV19870
1966111322461/2021KOWALSKA KatarzynaIKS Debiut StąporkówV19870
196765501555/2014WAŻNY Maciej GerardSGU Czarni OleszyceIII1988V0
1968104361602/2014BURDZIŃSKA AgataLKS Unia Horyniec-ZdrójIV19880
196966281721/2015CIEŚLIK MajaGKS Diagram Mińsk MazowieckiIII1988V0
197068922312/2019Deneka AdamMUKS Libero Basznia DolnaIII19880
197169102262/2019SZEŚCIŁO MOREIRA RIBEIRO EmilyUKS Struga MarkiIII19880
197260121259/2012KUJAWA FilipUKS Roszada LipnoIII1989II1978
197359441125/2010KISIEL PiotrŁKS Orlęta ŁukówIII19900
197463851372/2013OKUPNICZAK JakubUKS Roszada LipnoIV1990V0
197515330093/2007KULMA GrzegorzGKS Diagram Mińsk MazowieckiI1991III2035
197662811282/2012KUSOWSKI KrzysztofGKSONiS Jantar GdańskIII19910
197754320723/2008GRZECZNIK DawidUKS Pitagoras Pęgów1992V0
1978108422090/2017PIETRAKIEWICZ ElzbietaKSN Omega ŁódźIV19920
197965221710/2015KULASZEWSKI KonradGKS Diagram Mińsk MazowieckiII1993V0
19806920476/2007CEBULA JózefPKSiRNiS Podkarpacie PrzemyślII19940
198140750373/2007SZCZYGIEŁ RadosławLKS Grom Złota Dama PoczesnaIII1994II+0
198242120278/2007LOROCH ZygfrydGKSONiS Jantar GdańskII19940
198343670054/2007GRACZYK PiotrLZS Kociołki Sarbia-SarbkaII1994II1928
198473150523/2007RITTER EdwardIKSKFiTNiS Morena IławaIII19940
198557660296/2007KACZMAREK KacperMKSW Pat Miejska GórkaIV1994III1881
198656450947/2009ŻYDEK JanuszŚKKFSiTNiS KielceIII19940
198757371048/2010WAŻNY MateuszLKS Unia Horyniec-ZdrójIV1994V0
198837000042/2007SZYMAŃSKI ZbigniewOKSTNiS Cross OpoleII+19960
198944840087/2007WIŚNIEWSKI ArkadiuszGKS Diagram Mińsk MazowieckiII1996IV0
199060651349/2013ŁOŻEWSKI PawełSIN Razem ŚwiecieIV19960
199161021221/2012SURMA SebastianUKS Błyskawica StaniewiceIV19960
199261741271/2012TRAWNIK DawidKSNiS Cross JastrzębieIV19960
199336090925/2009SIWY ZofiaNKSTNiS Atut NysaIII19970
1994109102178/2018PRANSCHKE RyszardGKSONiS Jantar GdańskIV19970
199541290381/2007DYLAŃSKI PiotrLUKS Gry Logiczne WronkiII1998II2038
199650860130/2007JAKUBASZEK WładysławaNKSTNiS Atut NysaI++19980
199767121871/2016OZIMEK MajaSW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary DzikówII1998V0
199824990079/2007FLISIKOWSKA WiolettaSRW RychlikK1999IV0
199954350726/2008WITKOWSKA ZuzannaLUKS Zefir JanikowoI1999IV0
200055870881/2009PLESKACZ JustynaLKS Unia Horyniec-ZdrójII1999III0

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12  >  >>

Wyszukiwarka