Rejestr Polskiego Związku Warcabowego

Strona Główna | Historia zmian CR 09 Lipiec 2020 13:52

Turnieje PZWarc

Członkowie PZWarc

   [1]    

L.P.Nazwisko, Imię GóraMiasto GóraWojewództwo GóraKlasa sędziowska GóraData opłaty licencyjnej sędziego Góra
1STANGRET MartaMińsk Maz.III0000-00-00
2DĘGA KatarzynazachodniopomorskieIII0000-00-00
3KORNAS KacperIII0000-00-00
4SOŁTAN MartaIII0000-00-00
5JASEK JanToruńIII0000-00-00
6HAŁUBEK StefanKamienna GóraIII0000-00-00
7JANUSZEK WitoldWisznia MałaIII0000-00-00
8SZYDEŁKO KazimierzŚcinawka ŚredniaIII0000-00-00
9SKIBA MarianLubinIII0000-00-00
10WALADA MariuszLubinIII0000-00-00
11LIPEŃ WiesławKamienna GóraIII0000-00-00
12KŁYSZ WojciechJugówIII0000-00-00
13JANUSZEWSKI RyszardWolibórzIII0000-00-00
14JASIŃSKI WiesławDzierżoniówIII0000-00-00
15PEPERA AndrzejŚwidnicaIII0000-00-00
16SZRETER-BUCZKO DorotaŚwidnicaIII0000-00-00
17BARTOSZEWSKI HenrykWrocławDolnośląskieIII0000-00-00
18NOWAK MarekKrośniceIII0000-00-00
19MOŁK-ŁANIEWSKA MarzenaZłotoryjaIII0000-00-00
20PLUTA EdmundŚroda ŚląskaDolnośląskieIII0000-00-00
21GRABOWSKI GrzegorzMalczyceIII0000-00-00
22SZARSKI ZbigniewMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
23MURAKOWSKA-STOPA JoannaDzierżoniówIII0000-00-00
24NUREK JerzyMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
25KORCZYŃSKI ZygmuntMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
26CZAJKA PawełMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
27NOWAK KazimierzBliżynII0000-00-00
28KRETSCHMANN GinterMławaMazowieckieIII0000-00-00
29KRASIŃSKI KrzysztofMławaMazowieckieIII0000-00-00
30JURKÓW ZofiaPiława DolanIII0000-00-00
31ZABORNIAK KlaudiaHoryniec-ZdrójPodkarpackieIII0000-00-00
32BAŃKOWSKI BogdanSłupnoMazowieckieIII0000-00-00
33PIĄTEK ZbigniewDrawskoWielkopolskieIII0000-00-00
34STYPCZYŃSKA AnnaBydgoszczKujawsko-PomorskieIII0000-00-00
35JĘDRZEJEWSKI RyszardRadomMazowieckieIII0000-00-00
36ZAPAŚNIK HenrykSzczecinekIII0000-00-00
37BORZYŃSKA AlinaBraniewoWarmińsko-MazurskieIII0000-00-00
38SOSNOWSKI GrzegorzMińsk MazowieckiMazowieckieIII0000-00-00
39FLISIKOWSKA ArletamazowieckieIII0000-00-00
40SZYMAŃSKI ZbigniewOpoleIII0000-00-00
41BOMBA ZbigniewSzczecinZachodniopomorskieIII0000-00-00
42KOMAROW MikołajNysaIII0000-00-00
43MALINOWSKI JózefPaczkówIII0000-00-00
44BIEGASIK RyszardŁódźIII0000-00-00
45SNAJCZUK MarekMedykaPodkarpackieIII0000-00-00
46SKORCZEWSKA KamilaWisznia MałaIII0000-00-00
47ZAREMBA MałgorzataWieczfniaIII2006-04-30
48POLAŃSKA IrenaGorzów WielkopolskilubuskieII0000-00-00
49KAROLIŃSKI WłodzimierzOlsztynII0000-00-00
50BORYCZKA TomaszBraniewoII0000-00-00
51DYMEK AleksanderDęblinIII0000-00-00
52GRONOWSKI PatrykIII0000-00-00
53WIKA RadosławpomorskieIII0000-00-00
54MAĆKOWIAK TomaszWielichowowielkopolskieIII0000-00-00
55ŁYSAKOWSKI KarolGnieznoIII0000-00-00
56GŁADYSZ BogdanBrzeźnicaIII0000-00-00
57KONDRACKI FeliksWisznia MałaIII0000-00-00
58OSIŃSKI JuliuszWarszawamazowieckieIII0000-00-00
59JURKIEWICZ MariuszWiśniewoIII0000-00-00
60ŻWIRKO JarosławPińczówŚwiętokrzyskieIII0000-00-00
61PROCEK AndrzejGorzów Wlkp.II0000-00-00
62ANDRZEJEWSKI JanuszGrodzisk Wlkp.III0000-00-00
63SŁAPIŃSKI AndrzejIII0000-00-00
64GRODECKI AndrzejFromborkwarmińsko-mazurskieP0000-00-00
65ŚLUSARCZYK JerzyWarszawaII0000-00-00
66PRZYMUSIŃSKI TadeuszSzczecinZachodniopomorskieII0000-00-00
67KUCIŃSKI MarekWarszawaP0000-00-00
68CHOCHURA KazimierzMińsk Maz.MazowieckieIII0000-00-00
69CEGIEŁKA JanWarszawaII0000-00-00
70MARTKO AndrzejWarszawaMazowieckieII0000-00-00

   [1]    

Wyszukiwarka